Minecraft Dungeons

%4 İndirim
8,50 TL kazanç
+195 Puan

Minecraft Dungeons CD Key

204,00
195,50

Oyun Hakkında

Yepyeni ve aksiyon dolu bir Minecraft oyununa hazır mısınız ? o halde Minecraft Dungeons çok yakında çıktığının haberini verelim. Hayal gücünün sınırlarını zorlayan bu dünyada şimdi aksiyon/macera ikilisinin tam karşılığını alın ! Minecraft evreniyle büyülenmiş ilginç ve macera dolu bir hikayeyi yaşayın. Üstelik dört arkadaşınızla CO-OP atabilir ya da yalnız başınıza oynayabilirsiniz.  

Minecraft Dungeons Avantajlı Fiyatlarla BursaGB !

12 Yıldan bu yana oyun ve oyuncuların adresi olan BursaGB, uygun fiyat avantajı, satış öncesi ve satış sonrası canlı destek hizmeti, güvenilir ödeme kanalları ve her alışverişte bonus puan sunmaktadır. Sende BursaGB’den indirimli Minecraft Dungeons CD Key satın al ve tüm bu avantajlardan yararlan.

Minecraft Dungeons CD Key Nasıl Satın Alabilirim ?

Satın almak istediğiniz Minecraft Dungeons CD Key paketini seçin ve sepetinize ekleyin. Hemen ardından ödemenizi gerçekleştirin. Ve işlem tamam ! Minecraft Dungeons kodu hızlı teslimat özelliğimiz ile hemen gönderilecektir.


BursaGB üzerinden dilerseniz üye olarak, dilerseniz de üye olmadan misafir sepeti özelliğimiz ile oyun satın alabilirsiniz. Misafir sepeti ile satın alan müşterilerimizin kodları telefon numaralarına otomatik olarak gönderilmektedir. Üyelikle satın alan müşterilerimizin kodları ise üyelik sayfasındaki “siparişlerim” kısmında bulunmaktadır. 

Minecraft Dungeons’da Oyunseverleri Hangi Yenilikler Bekliyor ?


Klasik zindan maceralarıyla bütünleşik yeni Minecraft’ta yeni ve şeytani düşmanlarla amansız bir mücadele verin.

Birleşin

Tek başınıza ya da maksimum dört kişilik arkadaş grubunuzla zindanlara girin ! 

Dövüşün

Karakterinizi yaratıp kişiselleştirin, kılıç ile yakın dövüşünün, ok ile uzaktaki düşmanları haklayın ! Ağır zırhlar kuşanarak onlarca düşmanın arasına girin, değerli eşyalar elde ederek silahlarını güçlendirin.


Hayatta Kalın

Kendinizi güçlendirdiniz mi ? o halde köylüleri kurtarmak ve şeytani Arch-Ullager’in karşısındaki mücadelenizi tamamlamaya hazırsınız ! Görev listesi, bol aksiyon, gizem ve hazinelerle dolu Minecraft Dungeons dünyası sizi bekliyor.


Minecraft Dungeons hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »