Mount & Blade II Bannerlord

%11 İndirim
16,99 TL kazanç
+133 Puan

Mount & Blade 2 Bannerlord Steam Key

149,99
133,00
THE WARLORD PACKAGE
%22 İndirim
34,18 TL kazanç
+118 Puan

The Warlord Paketi YENİ

152,98
118,80

Oyun Hakkında

Mount and Blade Bannerlord Erken Erişime Açıldı ! Hemen BursaGB üzerinden indirimli fiyat avantajıyla satın al ve oynamaya başla.


Türk geliştiriciler tarafından 2005 Yılında yayınlanan Mount & Blade, şimdi Mount & Blade II Bannerlord ile karşımızda! daha gelişmiş grafikler, yıllardan bu yana geliştirme aşamasında olan oyun sistemleri, kaleler ve daha fazlası sizi bekliyor! 


Üstelik Multiplayer modu da eşleştirme sistemi ile oyunda aktifleştirmeyi düşünen TaleWorlds ekibi, oyunda kendi savaş birliğinizi toplayabilme imkanı sunarken, Kalradya kıtasının keşfinin yapılabileceğini bildirdi. Kısacası, uyumlu ve detaylı bir hikaye modu, siyasi ve diplomatik anlaşmalar ve sonuçları, kabile yönetimi gibi bir çok geliştirilmiş özellik biz oyuncuları bekliyor. Binlerce, hatta on binlerce askeri, yepyeni bir Mount & Blade’de savaştırmaya ve savaşmaya hazır mısınız?

Mount & Blade II Bannerlord’ın Hikayesi

Oyunun hikaye kısmı hakkında net bilgi olmasa da, kendi hikayenizi oluşturabilme bariz bir şekilde belirtiliyor. Diğer savaş içerikli strateji oyunlarından daha gerçekçi bir oynayış ve savaş sistemiyle beraber karakteriniz ile haritada serbestçe dolaşıyor, kendi ekonominizi oluşturup asker ve at gibi satın alımlar gerçekleştiriyor ki fiyatlarda sürekli arz ve talebe bağlı değişikliklerin olacağını belirtelim.


Oyunu dilediğiniz gibi oynayabileceğiniz tek oyunculu Sandbox haritası, Gerçek oyuncularla kıyasıya mücadele verebileceğiniz Multiplayer mod ve her oyuncu tarafından, topluluk grubuna açık olan oyun motoru ve araçlar ile oyun işleyişine kendi isteklerinizi ekleyebilme gibi bir çok özellik yer alıyor. 

Serinin En İddialı Oyunu : Mount & Blade II Bannerlord !

Mount Blade’in bu oyun öncesinde yayında olan üç oyunu daha var ve seri bir oyun olması dolayısıyla gelişim süreci gösteren bir yapıya sahip. Bu nedenle, Bannerlord’un önceki oyunlardan farklılıkları oyuncuları tatmin edecek seviyede. Yeni nesil grafikler ve geliştirilmiş animasyonlar her yeni oyunda yer alıyor. Ancak Bannerlord, bunların yanı sıra efsanevi bir oyunun, oyuncuların istekleri doğrultusunda geliştirme süreci gösterdiğinden ve serinin önceki üç oyununda bu tür geliştirmelerle tatmin edici hale gelmesinden dolayı şüphesiz Bannerlord’da tatmin edici hale gelecek. Ki günümüz oyun teknolojilerini ve oyunun uzun süredir geliştirilmesini hesaba katacak olursak, efsane serinin efsane oyunu yolda !

Mount & Blade II Bannerlord Avantajlı Fiyatlarla BursaGB’de !

Mount & Blade II Bannerlord ön sipariş fiyatı 400 TL’ye dayanıyor ! ancak Türkiye merkezli ve Dünya genelindeki oyunculara hizmet veren BursaGB’de inanılmaz indirim fırsatı ve bonus çekiliş puan hediyesi sizi bekliyor! 


Sende BursaGB üzerinden Mount & Blade II Bannerlord satın al ve indirim sağla ! üstelik canlı destek, güvenilir ödeme kanalları, birbirinden harika oyunlarda inanılmaz indirim fırsatları ve oyun alışverişlerinde taksitlendirme seçeneği BursaGB’de !

Mount & Blade II Bannerlord Satın Al 

Oyuncuların alışveriş sitesi BursaGB’de, 149,00 TL yerine 133,00 TL fiyat etiketiyle satışta. Hemen BursaGB’ye kayıt olarak ya da misafir sepetini kullanarak Mount & Blade II Bannerlord satın alabilirsiniz. Satın alım sürecinizin hemen arından oyununuz belirttiğiniz Steam hesabına eklenmektedir.

Neden BursaGB ? 

12 Yıldan bu yana yüz binlerce müşteri ve milyonlarca satış hacmine sahip BursaGB, birçok oyunun Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiştir. Her hafta popüler oyunlarda inanılmaz indirimler sağlayarak, popüleritesini yakalamış oyuncuların oyun alışverişindeki gözdesi olmayı başarmıştır. Sizde aramıza katılabilir, sosyal medya hesaplarımızı takip ederek yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.


Mount & Blade II Bannerlord hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver
5


Toplam 1 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
Davut Berkay Y***** - 19.04.2020 14:35:03

5 dk içinde teslimat gerçekleştirildi


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »