Mount & Blade Warband

%12 İndirim
4,56 TL kazanç
+19 Puan

Mount & Blade Warband

37,04
32,48

Steam Gift Olarak Gönderilir
%12 İndirim
10,64 TL kazanç
+53 Puan

Mount & Blade Full Collection

86,44
75,80

Steam Gift Olarak Gönderilir

Oyun Hakkında

Mount & Blade Warband

 

Mount & Blade Warband

Mount & Blade, oyun çevrelerinde beğeni toplamış ve övgü almıştı. Türk yapımcılar tarafından tasarlanması da bizim için ayrı bir önem arz ediyor. Şimdi elimizde Warband var.

Ana menüye giriş yaptığımız zaman; eğitim, manuel oyun, çoklu oyuncu modu ve hızlı savaş gibi 4 mod bulunmakta. Oyundan kısaca bahsedelim.

Eğitim modunda, oyun boyunca yapacağınız temel görevleri kavramak gerekli. Kılıç - kalkan kullanma, at kullanma, düşman saldırılarına karşı savunmaya geçmek gibi. Bir bölümü bitirdikten sonra diğeri için hak kazanıyoruz ve neticesinde mücadeleye başlayabiliriz.

İlk olarak karakter oluşturmalısınız. Cinsiyetini seçtikten sonra işlem, babanızın yaptığı mesleği bildirmekten, günlük yaşantınızda nelerle ilgilendiğinizi seçmenize kadar uzanmakta. Bir öğrenci, market elemanı ya da her neyse. Bu bölümler belirledikten sonra sıra, dış görünüş özelliklerinizi düzenlemeye geliyor. Saç rengi, surat yapısı, sakal, bıyık gibi öğelere yöneliyorsunuz. Son olarak da kazandığınız puanları, özelliklerinize istediğiniz şekilde dağıtabilirsiniz; kuvvet, zırh, direnç gibi.

Haritaya giriş yapar yapmaz, ufak bir yer göstergesinden farkınız yok. Fare yardımıyla zemine yaklaşabilir veya uzaklaşarak bütün krallık ve köyleri, kuş bakışı olarak izleyebilirsiniz. Bu bölümü, gitmek istediğiniz bölgeler için kullanıyorsunuz. Siz çevreyi gezerken, diğer karakterlerin de koşuşturmaca içinde olduklarını görebilir, hatta onlara iş veya savaş önerilerinde de bulunabilmeniz mümkün.

Belirlediğiniz köy veya kaleye girmek istiyorsanız, atınızla üzerlerine gelmeniz gerekmektedir. Ardından karşınıza seçenek ekranı geliyor; meydana mı, markete mi ya da büyük salona mı gitmek istersiniz? Bu şıklar oyuncunun isteğine kalmış durumda.

Elbette ki gittiğiniz her yerde farklı açıklamalarla karşılaşacaksınız. Ticarete girebilir, yeni tanıştığınız birinden para için iş isteyebilir veya dövüş arenasının içine girebilirsiniz. Farz edelim ki 30 adam öldürmeniz gerekmekte. Bunu yerine getiremezseniz, ödülü de kazanamıyorsunuz. Yine de istediğiniz zaman tekrar tekrar katılma şansına sahipsiniz. Arenada yer aldığınız süre boyunca kendinizi General Maximus gibi hissettiğinizi göreceksiniz. O denli görkemli değil belki ama yine de eğlenceli olduğunu göreceksiniz. Bulunduğunuz köy ve kalelerden ayrılıp yeniden büyük haritaya dönmek isterseniz, Tab tuşuna basıp onay vermeniz gerekmektedir.

Biraz da çoklu oyuncu modlarından bahsetmekte fayda var. Tek başınıza veya takım halinde savaşlara dahil olabilir, belirlenen yerleri yok etmeniz beklenirken, kimi zaman da siz savunma pozisyonunda olabilirsiniz. Büyük savaşlardaki oyuncu en fazla 64 olarak belirlenmiş. 32 ve 24 kişilik serverlar da görmek olası. Haritanın her tarafı gerçek oyunculardan oluşuyor ve hepsi de öldürmek için çaba veriyor ama yalnızca öldürmekle kalmamak gerek. Şans bulduğunuz her fırsatta ölülerin üzerlerini arayın. Daha kuvvetli bir silah veya kalkana sahip olabilirsiniz. Şayet yaya olarak savaşıyorsanız, boşta gezen atlara karşı dikkatli olun. Atlar daha hızlı hareket edebiliyor ve saldırılardan aynı hızda kaçabilme şansına sahip oluyorsunuz.

Bu macera dolu oyuna sahip olacağınız çeşitli mecralar bulunmaktadır. Ancak www.bursagb.com sitesinde uygun seçenekler siz oyuncuları beklemektedir. Satın almak için:http://www.bursagb.com/mount-blade-warband-cd-key

 Paradox Interactive Tarafından yayınlanan Mount & Blade Warband Oyunu için sitemizden Cd Key satın alabilirsiniz. Mount&Blade Warband Steam CD Key Global
Mount & Blade Warband Oyun deneyimine adım atmak için, BursaGB internet adresine girmeniz yeterli - Mount & Blade Warband CD-KEY
Mount & Blade Warband Global Steam CD-KEY

 

Ürün
Mount & Blade Warband CD KEY


BursaGB'de satılan ONLİNE OYUN ürünlerin fiyatlarını Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş Aksiyon
Kategori
Yayımcı 
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver
4,7


Toplam 3 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
Yamaç S***** - 14.04.2018 19:00:02

TŞKLR oyun elime ulaştıilginizden dolayı teşekkürler


4 5

harika5 5

Tşk Bursa Gb ailesiBaşa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »