Narcos: Rise of the Cartels

+18 Puan

NARCOS: Rise of the Cartels Steam Key

18,21

Steam Gift olarak gönderilmektedir.

Oyun Hakkında

Narcos: Rise of Cartels şimdi fiyatıyla BursaGB stoklarında seni bekliyor! hemen satın al, ekstra puan ve indirimli fiyat avantajını kaçırma!


Netflix üzerinden yayınlanan polisiye dizi Narcos, tüm dünyada yüksek izlenme rakamları almasının ardından Kuju adında bir oyun geliştirici firması, Curve Digital firmasıyla anlaşarak Steam üzerinden Narcos: Rise of Cartels adında Narcos’un hikayesini baz alan bir oyun yayınlandı.


Pablo Escobar serüvenini yeni bir boyuta taşıyan Narcos: Rise of the Cartels, çeşitli sınıf tabanlı rollerle takımınızı kurarak gaddarlık dolu savaşlarda yerinizi almanızı sağlıyor. Beceri geliştirme, başrol karakterle oynayabilme fırsatı ve daha fazlası seni bekliyor. Ayrıca oyun geliştiricileri, oyundaki her hareketin farklı bir sonuç doğuracağını söylüyor.


Sende Narcos serüvenini izlemenin yanında kontrolleri eline almak istiyorsan BursaGB’den indirimli Narcos: Rise of Cartels satın al ve indirimli fiyat avantajından yararlan.


İçerik: Narcos: Rise of Cartels sistem gereksinimleriNarcos: Rise of the Cartels hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »