Need for Speed Heat

%4 İndirim
14,00 TL kazanç

Need for Speed Heat Origin Key

399,00
385,00

Oyun Hakkında

https://www.bursagb.com/productlist/nedenbursagb.png

Electronic Arts tarafından başlatılan geri sayım sonunda bitti! Ghost Games tarafından geliştirilen Need for Speed Heat, geri sayımın sonucunda resmi olarak duyuruldu ve resmi tanıtım videosu yayınlandı. Üstelik bu yıl bir hayli iddialı olduklarını da dile getiriyorlar.


Yıllardır alışık olduğumuz Need for Speed’e sürekli yenilikler eklenmeye devam ediyor. Need for Speed Heat ile de bu yıl hikaye ağırlıklı bir NFS göreceğimiz aşikar. Tanıtım videosunda ön plana çıkan sürekli aksiyon ve kadın karakter (seslendiren de aynı şekilde) oyunun ana unsurları içerisinde yer alacak gibi. Sokak yarışları ve legal yarışlar, yepyeni modifikasyon seçeneği, karakter kıyafet seçenekleri gibi özellikler oyuncuları bekliyor olacak.


Need for Speed Heat Paketleri


Origin üzerinden alınan bilgiye göre oyunda iki farklı paket olacak. Bu paketler ise Standart Edition ve Deluxe Editon. Sürüm arasında fiyat farkı yaklaşık 10 Euro oynamakla beraber, Deluxe Editon oyunculara eklentiler sunuyor. BursaGB üzerinde satışta olan sürüm ise PC Standart Editon.


Need for Speed Heat Origin Key Satın Al


Frostbite ile geliştirilen Need for Speed Heat BursaGB’de satışta! üstelik indirimli ön sipariş avantajı, canlı destek, güvenli ödeme kanalları ve daha fazlası seni bekliyor. 


Need for Speed Heat Çıkış Tarihi


Need for Speed Heat, 8 Kasım tarihinde PC, PS4 ve XONE için çıkışını gerçekleştirecek. Hemen BursaGB üzerinden indirimli Need for Speed Heat Satın Al ve Origin Key ön siparişini ver!


Need for Speed Heat hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »