Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

2 ürün bulundu

View

450 ZEN Perfect World

Sold by: BursaGB

  • Dijital olarak teslim edilir.

900 ZEN Perfect World

Sold by: BursaGB

  • Dijital olarak teslim edilir.
Oyun Hakkında
                 Neverwinter, ünlü fantastik rol yapma oyunu Dungeons & Dragons üzerine kurulmuş, oynaması ücretsiz bir aksiyon MMORPG'dir. Destansı hikayeler, hareketli dövüşler ve klasik rol yapma, Neverwinter'ın fantastik dünyasına girecek kadar cesaretlimisin?

Neverwinter yaklaşık 2 yıl önce piyasaya sürülen online macera oyunudur. Çıktığı günden itibaren, online oyun severlerin beğeniyle oynadığı oyunda kötü kraliçe Valindra’yı durdurmak ve Neverwinter’i kurtarabilmek için birbirinden zorlu görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Oldukça uzun bir hikâyeye sahip olan oyunun bağımlısı olacak ve çok eğleneceksiniz. Perfect World şirketi tarafından piyasaya sürülen oyun kısa zamanda geniş bir kitleye hitap etmeyi başardı.

Oyunun milyonlarca tiryakisi bulunuyor. Zaten oyuna girdiğinizde, siz de oyunun büyüsüne kapılacak, asla bırakmak istemeyeceksiniz. Diğer online oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da seviyeleri atlamak ve en üstün silahlara sahip olabilmek için oyun içindeki puanlara ihtiyaç duyulacaktır.

Neverwinter oyununu daha akıcı oynayabilmek ve çevrimiçi hizmetlerden faydalanmak için zen hesabınızda kredi yüklü olması gerekmektedir.  Neverwinter hesabınıza yükleyeceğiniz zenleriniz ile silah, kıyafet gibi değişik birçok üründen tek tıkla faydalanabileceksiniz. Oyunu daha akıcı oynayabilmeniz ve karakterinizi güçlendirmeniz için mutlaka zen puanlarına ihtiyacınız vardır. Bu puanları uygun fiyata almak ve güvenli alışveriş yapmak isterseniz, Bursagb’yi tercih etmelisiniz. 

Bursagb verdiği kesintisiz hizmet ile Neverwinter hesabınıza zen yüklemenizi sağlamaktadır. 7 gün 24 saat, istediğiniz bir zamanda Bursagb hesabı üzerinden Neverwinter zenlerinizi kredi kartınızla, mobil ödeme ile ya da havale ile ödeme yaptıktan sonra kolayca yükleyebilirsiniz. Online oyunlarda güvenli alışverişin tek adresi olan Bursagb, Neverwinter oyununda da hizmetinizdedir.

http://www.arcgames.com/tr/games adresinden oyuna giriş yapın.

Oyunun sağ üst köşesinde yer alan “Para Yükle” butonuna tıklayın.

Açılan pencereden “BursaGB/E-pin” seçeneğini seçin ve çıkan boşluğa almış olduğunuz NeverWinter Zen kodunu girin.

“Submit” butonuna basarak işlemi tamamlayın.

İşleminiz tamamlandı neverwinter zen hesabınıza sorunsuz yüklendi Keyifli oyunlar.

D&D Neverwinter Zen Fiyatlarını Görmek ve +bonus puan kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol bedava NeverWinter zen Çekilişine katıl.


0

0 Yorum
Çok İyi (0)
0 %
İyi (0)
0 %
Orta (0)
0 %
Kötü (0)
0 %
Çok Kötü (0)
0 %

Yorum Yap

Soyadınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*