Nttnow

%17 İndirim
2,50 TL kazanç
+12 Puan

Knight Online Nttnow Onaylı Karakter

15,00
12,50

SATIN ALINAN HESAPLARIN NTTNOW ONAYLARI YAPILMIŞTIR. YENİ SERVERLARA ( ALTAR - VEGA ) GİRİŞLERİ SORUNSUZDUR. TRADE ONAYLI DEĞİLDİR
%17 İndirim
5,00 TL kazanç
+25 Puan

Knight Online Sirius Giren Hesap (Tüm Bilgiler)

30,00
25,00

SİRİUSA GİRMESİ İÇİN PREMİUM GEREKLİDİR,HESAPLAR ESKİ OLUP L'SİNDE RETURNE KAĞITLARI VARDIR. (EXP BONUS VEREN AMBLEM ve BEDAVA SKILL SIFIRLAMA KAĞIDI)(%100 DEĞİLDİR.)

Oyun Hakkında

Duyuru ! 
Sirius sunucularına giriş NTT Game tarafından bir süreliğine kapatılmıştır. Ayrıca Altar ve Vega sunucularına giriş sorunsuz.

https://cdn.trinkpay.com/bursagb/haberler/nttnow-onayl%C4%B1-hesap-satin-al.jpg


Knight Online NTTNow Onaylı hesap satın almak çok basit! üstelik uygun fiyat avantajı, güvenli ödeme kanalları ve canlı destek gibi birçok hizmet BursaGB’de seni bekliyor!


Not: Hesap güvenliği açısından satın aldığınız NTTNow hesabının şifresini değiştiriniz.


Yeni bir Knight Online hesap açma işlemi ile uğraşmadan BursaGB üzerinden NTTNow onaylı hesaplar satın alarak hem zamandan tasarruf edebilir hem de onay sürecini hızlandırabilirsiniz. Hesapların NTTNow onayları yapılmıştır ve Altar - Vega sunucularına girişler sorunsuzdur.


Satın aldığınız hesapların Tradelerini açmak için cash yüklemeniz gerekmektedir. Ayrıca hesaplar, satılmadan önce kontrollerden geçmektedir bu nedenle satış sonrası oluşan problemler BursaGB tarafına ait değildir. 


BursaGB üzerinden %100 Güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak NTTNow Onaylı Knight Online Hesap Satın Al.

Nttnow Satın Alma Süreci Nasıl İşliyor ?

1- BursaGB’ye giriş yapın ya da sepette misafir sepetini kullanın,

2- Satın almak istediğiniz NTTNow onaylı karakter paketini seçiniz,

3- Sepet sayfasında ödeme işlemlerinizi gerçekleştirin.


İşlem tamam. En kısa sürede yeni NTTNow onaylı Knight Online hesap bilgileriniz size gönderilecektir. Üye olarak satın alan müşterilerimizin kodları sipariş sayfasına gönderilirken misafir sepeti ile satın alan müşterilerimizin hesap bilgileri SMS ile gönderilmektedir.


Hesap bilgisi olarak HESAP ID - HESAP ŞİFRE - HESAP MAİL ADRESİ ve ŞİFRESİ gönderilmektedir. Bu bilgiler haricinde bilgi gönderilmemektedir.

Knight Online Cash ve GB BursaGB’de!

MMORPG oyunların en efsanesi Knight Online için BursaGB üzerinden indirimli fiyat avantajıyla Knight Online Cash ve GB satın alabilir, GB satış işlemi gerçekleştirebilirsiniz. KO Cash kodları 7/24 gönderilirken GB işlemleri geniş ekibimizle en kısa sürede tamamlanmaktadır. Cash ve GB satışı dışında Bronze, Gold ve Platinum Premium paketlerine de sahip olabilirsiniz.Nttnow hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver
4,5


Toplam 10 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
Umut S**** - 12.05.2020 05:22:17

daha hiç bir siteye msj atmadım anında geldi bırakın dakikayi :D uyelık lazımdı ekstra telefon istiyor malumen o yuzden napcam diye dusunurken iyi oldu bu :)


4 5

5 dk içinde teslimat gerçekleştirildi4 5

5 dk içinde teslimat gerçekleştirildi4 5

Kodumu kısa süre içerisinde teslim aldım teşekkürler.4 5

başarılı5 5

karakterimi aldım, teşekkür ederim.5 5

bende karakter aldım ve pişman olmadım5 5

BursaGB güveni sarsmadığın için teşekkürler 7 tane karakter aldım. sorunsuz olarak kullanmaktayım. iyi çalışmalar dilerim4 5

bir sorun yaşamadım5 5

Araştırmalarım sonucu sizi buldum ve pişman etmediniz. TeşekkürlerBaşa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »