Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Okey Plus

0 ürün bulundu

Oyun Hakkında

Okey Plus

 

Okey Plus

Okey Plus, online okey oynamanıza imkan tanıyan ücretsiz bir Android okey oyunudur.

Okey oyunu ülkemizde yıllardır aile toplantılarının, kahvehanelerin ve dost sohbetlerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Hem muhabbeti hem de zevkiyle oldukça beğenilen okey oyunları online ortamda da milyonlarca kişi tarafından oynanmaktadır. Okey Plus ise bu eğlenceyi Android cihazlarımıza taşıyor.

2, 3 veya 4 kişiyle oynanabilen Okey Plus 3G, Edge, Wi-Fi gibi bağlantı şekilleriyle oynanıyor. Okey Plus'ta oynayan arkadaşlarınızın masalarına tek dokunuşla kolayca oturabilirsiniz. Bunun yanında arkadaşlarınızla ve rakiplerinizle , iletişim kurabilmenizde mümkündür.

Okey Plus seviyenize göre oyuncular bulabilmenize de imkan sağlamaktadır. Farklı seviyelerdeki online oyuncuların bulunduğu odalardan birini seçerek daha eğlenceli karşılaşmalar yapabilirsiniz.

Eğer boş zamanlarınızda daha çok eğlenmek istiyorsanız ve okey oyununu seviyorsanız Okey Plus deneyebileceğiniz ve çok memnun kalacağınız bir online okey oyunudur. Bir masa oyunu olan Okey Plus 2,3 ve 4 kişi ile oynanır. Oyunun amacı elimizdeki taşları oyunun kurallarına göre dizerek tamamlamaktır. En önce elini tamamlayan oyuncu oyunu kazanır. Okey oyununda toplamda 106 taş vardır. Taşlar 1’den 13’e kadar numaralı olup 4 ayrı renkten (mavi,kırmızı,sarı ve siyah) oluşmaktadır. Her sayıdan 2’şer adet bulunur.

3G, Edge veya Wi-Fi üzerinden internet bağlantısı olarak, arkadaşlarımızla veya 1.000.000 ‘dan fazla Facebook kullanıcısı ile  karşılaşılarak Okey keyfini “Okey Plus” farkıyla yaşayabilirsiniz. Online olan arkadaşlarımızı görüp tek tıkla masalarına katılabilir, Okey oynarken sohbet ederek sosyal çevremizi genişletebilir, Facebook hesabı olmadan bunun dışında misafir olarak da girip oynayabiliriz. Ayrıca Okey keyfini doya doya yaşamanız için ilk indirdiğinizde ve her gün binlerce çip te bedava. Facebook ‘da milyonların oynadığı en hızlı, en eğlenceli, en seri ve en sıra dışı okey oyunu olan Okey Plus ’ın eğlenceli dünyasında arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. İsterseniz “Hemen Oyna” ya tıklayarak hiç beklemeden hemen sistemin sizi seviyenize göre oturtacağı masalarda saniyeler içerisinde  Okey  oynamaya  başlayabilirsiniz. Dilerseniz farklı seviyelere göre oyuncuların bulunduğu özel olan odalardan birinde OKEY PLUS’ın keyfini yaşayabilir, her gün oynayarak sizde efsane oyuncular arasına girebilirsiniz . Eğer bunlardan hiç biri size göre değil ise, o zaman istediğiniz bahis miktarını belirleyerek kendi masanızı açabilirsiniz. “Arkadaşlarım” listenden o an online olan Facebook arkadaşlarınızı görebilir, doğrudan onların online olarak bulunduğu  masalarına katılarak birlikte Okey Plus’ın  keyfini yaşayabilirsiniz. Ayrıca Okey Plus oynarken müzik keyfinden neden geri kalasınız? Sizin için her şeyi düşündük, dinlemek istediğinizparçaları seçerek hem Okey Plus oyna hem de seçtiğiniz müziklerle keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Masanın dolmasını beklemeden de iki veya üç kişiyle de oyunu hemen başlatıp Okey oynayabilirsiniz. Okey  Plus oyunuyla ilgili ürünleri http://www.bursagb.com/okey-plus internet adresinden uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. İyi eğlenceler.  

 

Ürün
10 TL Facebook Epin
20 TL Facebook Epin
30 TL Facebook Epin
50 TL Facebook Epin

Facebookta milyonların oynadığı en hızlı, en seri ve en sıradışı okey oyunu olan OkeyPlus’ ın eğlenceli dünyasında arkadaşların yerlerini aldılar.   
Okey Plus Altın , Okey Plus fiş , Okey Plus oyun parası Facebook Okey Plus külçe altın Okey Plus
Okey Plus Külçe altın     Okey Plus Külçe altın


BursaGB'de satılan ONLİNE OYUN ürünlerin fiyatlarını Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSpor Aktivite
Kategori
Yayımcı 
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


0 0 Yorum
Çok İyi (0)
0 %
İyi (0)
0 %
Orta (0)
0 %
Kötü (0)
0 %
Çok Kötü (0)
0 %

Yorum Yap

Soyadınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*