Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

OldSchoolKo

0 ürün bulundu

Oyun Hakkında

Myko kategorisinde kendini bir hayli geliştiren OldSchoolKO, XACS sistemini kullanarak daha uzun ömürlü ve eğlenceli bir sunucu vaad ediyor. Klanlara yönelik etkinliklerle oyuncu topluluklarını memnun bırakan OldSchoolKO, “oynayan kazanır” sistemi ile PUS’ta random hediye veriyor, para ödüllü CSW turnuvaları düzenliyor ve her job’a 100 TL para ödülü veriyor. 

MMORPG’un Eğlenceli ve Efsanevi Adresi: OldSchoolKo


JOB birincilerine özel Razer Gaming Set, XDrive Fırtına, Xiaomi 9T ve PS4 Pro hediyesi ile oyuncuların gönlünde taht kurmayı başaran OldSchoolKO, Part Konuşma sistemi, auto loot ve genie sistemi gibi bir çok özelliği oyunculara sunuyor. 

OldSchoolKo Gold Bar Satın Al, İndirimden Yararlan !


BursaGB üzerinden OldSchoolKo GB satın al ve bonus puan + indirim fırsatından yararlan. Sabah 09:00 ve gece 02:00 Saatleri arasında GB satın alma ve satış işlemlerini gerçekleştirebilir ve yine aynı saat aralığında canlı destek ile iletişim kurabilirsiniz. 

OldSchoolKo Gold Bar’ı BursaGB’den Satın Almanız İçin 4 İyi Neden


12 Yıldır E-Pin ve CD Key alanında hizmet sağlayan BursaGB’de banka kartı, kredi kartı ve kredi kartına taksitlendirme ve mobil ödeme gibi onlarca ödeme yöntemi bulunmaktadır. Tüm ödemeler güvenilir kanallar aracılığıyla sağlanıp, GB satışında ki ödemelerinizi de yine aynı kanallar üzerinden güvenli olarak çekebilmektesiniz. 


0 0 Yorum
Çok İyi (0)
0 %
İyi (0)
0 %
Orta (0)
0 %
Kötü (0)
0 %
Çok Kötü (0)
0 %

Yorum Yap

Soyadınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*