Pet Rescue SAGA

Oyun Hakkında

Pet Rescue SAGA

 


Pet Rescue SAGA

Candy Crush Saga ve Farm Heroes Saga gibi kaliteli oyunların yaratıcılarından yepyeni bir oyun daha Pet Rescue Saga!

 Oyunda olan seviyeyi temizlemek ve hayvanları kötü hayvan hırsızlarının elinden kurtarmak için aynı renkte olan iki ya da daha fazla bloğu eşleştirmelisiniz. Hamleler sınırlı olup, bu sebeple onları dikkatli kullanmalısınız. Bulmaca yeteneğinizi saatler boyu blok patlatma keyfiyle yarıştıracaksınız!

Pet Rescue Saga, oynaması tamamen ücretsiz bir oyun olup ancak, fazladan hamle ya da  yeni can gibi bazı oyun içi ekipmanlar için ödeme istenebilir. Oyunculara sevimli hayvanlarla ve değişik deneyimlerle dolu muhteşem bir dünya sunan Pet Rescue Saga’da kötü kalpli hayvan hırsızların eline düşen sevimli evcil hayvanları kurtarmanız gerekiyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey aynı renkteki blokları bir araya getirmek. Öyle duyulduğu kadar kolay olduğunu sakın sanmayın. Pet Rescue Saga’nın heyecan dolu maceralarında toplam 147 adet karmaşık, eğlenceli ve zorlu bölüm sizleri bekliyor.

Rengarenk ve bir o kadar da göz alıcı oyun alanında bir yandan sevimli hayvanları kurtarırken, bir yandan da güçlendiriciler ve ektra ödüller kazanacaksınız. bölümler ilerledikçe kazandığınız elmasları, bombaları, kafesleri ve anahtarları kullanacağınız birçok yeni görevle karşılaşacaksınız.

Mobil cihazınıza indirdiğiniz Pet Rescue Saga’yı Facebook sürümüyle kusursuz bir şekilde uyarlayabilir ve başarılarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Oynayan kitleler tarafından oldukça beğenilen, bir kez başladığında bir daha bırakılamayan, bağımlılık yaratan bu oyunu denemenizi tavsiye ediyoruz.

Oyuna ilk girdiğinizde ilk yapmanız gereken bir pet oluşturmaktır. Bu pet'e isim vererek oyuna başlayın. Ardından karakterin cinsiyetini, göz rengini, burnunu, kulaklarını, ten rengini ve hatta saçlarını dahi düzenleyebiliyorsunuz. Bu işlemleri tamamladıktan sonra hemen ismin altında yer alan ok işaretine basarak oyuna devam ediyorsunuz. Oyuna girer girmez size hemen bir görev belirleniyor. Bu görev sizin Pet Rescue Saga oyunundaki ilk görevinizdir. Sağ alt kısımda bulunan ev butonuna tıklayarak ve ücretsiz olarak verilen elbiseyi karakterinize giydiriyorsunuz. Bu görevi de başarıyla tamamladığınız zaman hediyeler kazanıyorsunuz. Her görev yeni hediye ve puan demektir. "Pet"inizin son durumunu görmek için sol üst tarafta bulunan beyaz tavşan simgesine tıklayabilirsiniz. Tıkladığınız kısımda sağlık, hijyen, moral gibi özelliklerin son durumunu göreceksiniz. Oyunu daha iyi anlamak ve doğru oynamak için oyun esnasında çıkan görevleri yapmalısınız. Görevleri yapmak için ise sürekli hareket halinde olan ok'un gösterdiklerini yapmalısınız.

Pet Rescue Saga’nın Özellikleri: Göz alıcı grafikler ve rengarenk oyun oynama deneyimi Hızlı öğrenilen, ama saatler alan eğlenceli meydan okumalar Köpekler, tavşanlar, domuzlar ve çok daha fazla çeşit çeşit tatlı hayvanlar seviye sonu açılan mükemmel güçlendiriciler ve ekstra bonus ödüller elmaslar, bombalar, kilitli hayvan kafesleri ve çok çok daha fazlası arkadaşların ve rakiplerin için heyecan verici  en iyi puanlar listesi. Pet Rescue Saga oyunuyla ilgili ürünleri http://www.bursagb.com/pet-rescue-saga adresinden satın alabilirsiniz.

Pet-Rescue-SAGA-Altin-kupon-para
Pet Rescue SAGA Kodlarını Ucuz ve Hızlı Mobil ödeme
Pet Rescue SAGA, Pet Rescue, SAGA

Ürün
10 TL Facebook Epin
20 TL Facebook Epin
30 TL Facebook Epin
50 TL Facebook Epin
BursaGB'de satılan ONLİNE OYUN ürünlerin fiyatlarını Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş Aksiyon
Kategori
Yayımcı 
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


Pet Rescue SAGA hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »