POOL Live Tour

Oyun Hakkında

Pool Live Tour

 

Pool Live Tour

Dünyaca ünlü Pool Live Tour bilardo oyunu ile ister 3 top isterseniz Amerikan tarzı oyunu oynayabilirsiniz. Pool Live Tour oyununda en önemli yapmanız gereken şey zamanınız tükenmeden oyunu tamamlamak.Mouse ile topa vuracağımız noktayı hedef alıp ıstekamızı Mouse ile geri çekerek bu sayede hız ayarı yapmış oluyoruz. Pool Live Tour oyununda asıl önemli olan şey topa ne kadar hızlı vurmak değil, topun doğru tarafına güzel bir vuruş yapmaktır. Bunları dikkate alarak oynamamız hem isabetli hem de öğretici olacaktır.

Herkes tarafından çok sevilen bilardo oyunu Pool Live Tour ile bilardo oynamanın zevkine doyamayacaksınız. Oyunu indirdikten sonra bilardo oynamaya başlıyoruz. Oyunda fare imleci ile toplara vuruyoruz. Hız ve yön fare ile belirleniyor ve vuruşumuzu yapıyoruz. Oldukça keyifli  ve eğlenceli bu oyunda büyük zevk alacaksınız.

Pool Live Tour oynamaya başlamak için play yazısına tıklıyoruz. Ardından zorluk seviyesini seçiyoruz, eğer oynamak istediğiniz zorluk seviyesi kolay olsun istiyorsanız ‘’easy’’ yazısını, eğer zor olsun istiyorsanız ‘’hard’’ yazısını seçip ‘’start’’ seçeneği ile oyuna başlıyoruz. Oyunun mouse ile oynandığını unutmayalım.

Bilardo oyunları denilince akla ilk gelen Pool Live Tour güzel bir bilardo oyunu yine sizlerle. Pool Live Tour oyunu Facebook oyunları serisine devam ediyor. Bursagb.com olarak en güzel bilardo oyunlarını seçerek siz sevgili oyuncularımıza sunmaktan gurur duyuyoruz. Son derece eğlenceli bir bilardo oyununda ıstekayı mouse yardımı ile kontrol ediyoruz. Bilardo oyununda topun neresine nasıl vuracağınızı ise w,a,s,d klavye tuşları ile falso verebilirsiniz. Pool Live Tour bilardo oyununda rakiplerimizde çok güçlü. Eğlenceli ve kaliteli bir bilardo oyunu sizleri bekliyor.

Facebook'un en popüler, en eğlenceli ve çok oyunculu bilardo oyunu olarak dikkatleri çeken Pool Live Tour, artık Android cihazlar üzerinde de tüm mobil kullanıcıları bekliyor.

Pool Live Tour oyunu yaklaşık olarak 2.5 milyon oyuncu tarafından her gün sevilerek oynanıyor. Bu muhteşem bilardo oyununda; arkadaşlarınıza meydan okuyup ya da dünya üzerinde yüz binlerce  oyuncuya karşı size itibar kazandıracak olan kupaları kazanmak için oynayın. Ayrıca tekniğinizi geliştirmek için çevrimdışı olarak tek kişilik oyunlarda alıştırmalar  yapabilirsiniz.

Oyun içerisinde kendinizi geliştirdikçe daha iyi oyuncuların yer aldığı farklı salonlarda oyunu oynayabilir ve kazanacağınız başarılar sayesinde birbirinden değişik ve güzel istekaları toplayabilirsiniz.

Mükemmel hassas dokunmatik kontrol sistemi sayesinde gerçekten bilardo oynuyor hissine kapılmanıza olanak sağlayan Pool Live Tour ile gerçek bilardo deneyımlerinizi oyuna aktarabilirsiniz.

Dünya üzerinde yüzbinlerce oyuncu tarafından oynanmakta olan popüler bilardo oyunu Pool Live Tour'da sizler de hemen yerinizi alabilirsiniz. Bursagb.com’da yer alan, son derece gerçekçi bir bilardo oyunu olan Pool Live Tour oyununda iyi oyunlar diler ve Pool Live Tour oyunuyla ilgili ürünleri http://www.bursagb.com/pool-live-tour internet adresinde kolayca satın alabilirsiniz.

 

Ürün
10 TL Facebook Epin
20 TL Facebook Epin
30 TL Facebook Epin
50 TL Facebook Epin


BursaGB'de satılan ONLİNE OYUN ürünlerin fiyatlarını Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.

POOL Live Tour, Pool Live Tour, Pool Live Tour facebook kodu, Pool Live
Pool Live Tour bilardo oyunu FaceBook Puan satış sitesi.


Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş Aksiyon
Kategori
Yayımcı 
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


POOL Live Tour hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »