Pyramid Solitaire Saga

%3 İndirim
0,28 TL kazanç
+9 Puan

10 TL Facebook Epin

9,95
9,67
TEDARİK AŞAMASINDA
%3 İndirim
0,56 TL kazanç
+18 Puan

20 TL Facebook Epin

19,90
19,34
TEDARİK AŞAMASINDA
%3 İndirim
0,84 TL kazanç
+28 Puan

30 TL Facebook Epin

29,75
28,91
TEDARİK AŞAMASINDA
%3 İndirim
1,40 TL kazanç
+47 Puan

50 TL Facebook Epin

49,76
48,36
TEDARİK AŞAMASINDA

Oyun Hakkında

Pyramid Solitaire Saga

 

Pyramid Solitaire Saga

Candy Crush saga gibi yapımların geliştiricisi King, içerisinde ‘’Saga’’ kelimesini bulunduran yeni bir oyunu daha mobil ortamlar için indirmeye açtı.

Pyramid Solitaire Saga adlı oyun firmanın klasik solitaire oyununa kendi yorumunu yerleştirdiği egzotik ve değişik bir oyun olmuş. Oyunda Helena ve Kingsley ile antik dünyanın kapılarını aralamaya çıkıyorsunuz.

Oyunu 100 farklı seviyede solitaire gibi oynarken, kartların altındaki gübre böcekleri sayesinde sırları çözmede yardımcı olacak ipuçlarını ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz. Tüm bölümleri tamamlanınca ise Kefri'nin değerli ve saklı hazinesini buluyorsunuz. Oyun başlarda ücretsizken oyun içinde güçlendirme ve ekstra hamleler satın almak gerekiyor.

Birbirinden güzel uygulamalar yapan King tarafından piyasaya sunulan Pyramid Solitaire Saga Android ile eğlencenin doruklarına çıkacaksınız. Diğer oyunlarında olduğu gibi yine harita en büyük yardımcınız ve bu defaki amaç biraz farklı.Kağıt destelerin arasındaki kartların altındaki gübre böceklerini bulmalı ve yola devam eden yolunuz gizemli bir  yolcuğunun mücadelesi içindeyken sizde bölümler ve kentler arasında gezinti yapabilirsiniz. Kaçan gübre böceklerini yakalamalı ve size ipucu veren bilgilere ulaşmalısınız. Birbirinden değişik yerlerde bütün bölümleri geçerek bu gizemli yolda sizde bulunun.

Piramit Solitarie oyununda ezberin dışına çıkılıyor. Oyunun genel amacı toplamı 13 yapacak iki kartı üst üste almaktır. Kral kartlarını toplamak için üzerine tek tıklaman yeterli olacaktır. Oyunu kazanmış olmak için tüm kartların toplanması gerekiyor.

Bu sihirli ve eğlenceli  Solitaire oyununda yarış seni bekliyor. Antik Dünya'nın harikalarını ve gizemlerini keşfettikleri bu yolculuklarında Helena ve değerli yoldaşı Kingsley'ye eşlik etmelisin.Kartlar altında saklanan  gübre böceklerini yakalayarak ipuçlarını bulmalı ve  elindeki desteden bir ya da daha büyük bir Kartla eşleştirme yapabilirsin.

gizli hazineyi kazanmak için tüm bölümleri geçmeli ve Kefri'nin kehanetini yeniden canlandırmak için büyülü yeni dünyalardaki görevlere geçiş yapmalısın. Gizli Mezar gibi Zümrüt Rüyası gibi ve ilerisinde seni bekleyen eğlenceli ve muhteşem maceraların olduğu kayıp toprakları keşfetmelisin! Pyramid Solitaire Saga, oynaması ücretsiz bir oyundur;  ama, fazladan hamle ya da  yeni can gibi bazı oyun içi öğeler için ödeme istenebilir.

Pyramid Solitaire Saga'nın  öne çıkan bazı özellikleri şöyle ,eski zamanlardan kalma zengin ve egzotik şekillerle Syeni solitaire oynama tarzı ,hazine avcısı Helena ve kurnaz bir  fare olan Kingsley ile büyülü dünyalara geçiş yapmak, zorlu seviyeleri kolayca geçmek için güçlü güçlendiriciler, güçlendirici ve gizli hazinelerin kilidini açmak için eğlenceli seviyeler boyu seyahat etmek, oynanması kolay ve eğlenceli fakat ustalaşması zor . Sizin tarafınızdan tamamlanmayı bekleyen macera dolu seviyeler. Çok daha fazlası da sizler için yolda! Arkadaşlarını ve yarışan diğerlerini izlemek için lider tahtası!

İnternet ortamında oyun ve cihaz arasında kolay uyum yapabilme ve oyunun tüm özelliklerinin kilidini açabilme.

Son olarak, Pyramid Solitaire Saga oyunuyla ilgili ürünleri http://www.bursagb.com/pyramid-solitaire-saga sitesinden satın alıp keyifli vakitler geçirebilirsiniz.


Ürün
10 TL Facebook Epin
20 TL Facebook Epin
30 TL Facebook Epin
50 TL Facebook Epin
BursaGB'de satılan ONLİNE OYUN ürünlerin fiyatlarını Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.


Pyramid-Solitaire-Saga-Altin-külçe   

Pyramid Solitaire Saga, Pyramid Solitaire, Pyramid Solitaire saga facebook   
Pyramid Solitaire Saga FaceBook Kodlarını Ucuz ve Hızlı Satın alabilirsiniz.
Pyramid Solitaire Saga oyunu FaceBook Puan satış sitesi.

Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş Aksiyon
Kategori
Yayımcı 
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »