Roblox Robux

%5 İndirim
3,84 TL kazanç
+80 Puan

Roblox 10 USD Game Card (Global)

84,60
80,76
%5 İndirim
9,09 TL kazanç
+190 Puan

Roblox 25 USD Game Card (Global)

199,96
190,87

Oyun Hakkında

Roblox, android ve ios cihazların vazgeçilmez bir açık dünya oyunudur. Temeli Minecraft tarzıyla biliniyor ve tamamen çevrimiçi olarak aynı anda yüzbinlerce oyuncu ile oynanabiliyor. Birbirinden farklı ve eğlenceli oyun modları ve zengin içeriği ile mobil oyuncuların gözdesi olmaya devam ediyor. Oyuncular, Roblox Robux ile oyun içerisindeki binlerce içeriğe erişim sağlayabiliyor ve envanterlerini de genişletebiliyor. Ucuz Robux fırsatı ise BursaGB’de!


Roblox Kartı BursaGB’de !


Roblox Robux kartı ile oyuncuların, oyun içerisinde binlerce premium içeriğe erişebildiğinden bahsetmiştik. Ancak oyuncular Robux kartlarını elde etmek için çok fazla para harcayabiliyor. Ancak BursaGB, Roblox oyuncularına ucuz Roblox kartı satışını sunuyor. Üstelik her alışverişte kazanılan çekiliş puanı ile BursaGB üzerinde düzenlenen haftalık ve aylık oyun çekilişlerine katılım hakkı tanımlanıyor.


Robux Fiyatları


BursaGB’de Robux fiyatları indirimde! üstelik en uygun fiyat avantajı ile ucuz Robux, güvenilir ödeme kanalı, canlı destek, hemen teslim Robux kodu sizi bekliyor. 


-Roblox 10 USD Gift Card fiyatı 65,43 TL yerine 79,99 TL


-Roblox 25 USD Gift Card fiyatı 163,57 TL yerine 181,80 TL


Roblox Robux Nasıl Alınır ?


►BursaGB’den Robux satın almak çok kolay! öncelikle kayıt olun (kayıt olmadan alışveriş mümkün) satın almak istediğiniz Robux Kartı paketini sepetinize ekleyin,

►Ardından satın al butonuna tıklayın ve ödemenizi gerçekleştirin. (Misafir sepeti özelliği, sepetinizde “Misafir Sepeti” butonu olarak yer almaktadır.)

►Robux kodunuz en kısa süre içerisinde “sepetim” sayfanızda yer alacaktır. (Misafir sepeti kullanan müşterilerimizin kodu SMS olarak gönderilmektedir.)

Roblox Robux hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »