BursaGB
SEPETİM
Bu alışverişte toplam 23.00 ₺ indirim uygulandı.

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Alışveriş'e devam edin.

Hediye Olarak Gönder

Ödeme işlemi sonrası belirttiğiniz e-posta adresine hediye olarak gönderilecektir.

İndirim Kodu Kullan

Kupon kodu ödeme sayfasında aktif olacaktır.

Oyun Hakkında
Roblox, android ve ios cihazların vazgeçilmez bir açık dünya oyunudur. Temeli Minecraft tarzıyla biliniyor ve tamamen çevrimiçi olarak aynı anda yüzbinlerce oyuncu ile oynanabiliyor. Birbirinden farklı ve eğlenceli oyun modları ve zengin içeriği ile mobil oyuncuların gözdesi olmaya devam ediyor. Oyuncular, Roblox Robux ile oyun içerisindeki binlerce içeriğe erişim sağlayabiliyor ve envanterlerini de genişletebiliyor. Ucuz Robux fırsatı ise BursaGB’de!


Roblox Kartı BursaGB’de !


Roblox Robux kartı ile oyuncuların, oyun içerisinde binlerce premium içeriğe erişebildiğinden bahsetmiştik. Ancak oyuncular Robux kartlarını elde etmek için çok fazla para harcayabiliyor. Ancak BursaGB, Roblox oyuncularına ucuz Roblox kartı satışını sunuyor. Üstelik her alışverişte kazanılan çekiliş puanı ile BursaGB üzerinde düzenlenen haftalık ve aylık oyun çekilişlerine katılım hakkı tanımlanıyor.Roblox, android ve ios cihazların vazgeçilmez bir açık dünya oyunudur. Temeli Minecraft tarzıyla biliniyor ve tamamen çevrimiçi olarak aynı anda yüzbinlerce oyuncu ile oynanabiliyor. Birbirinden farklı ve eğlenceli oyun modları ve zengin içeriği ile mobil oyuncuların gözdesi olmaya devam ediyor. Oyuncular, Roblox Robux ile oyun içerisindeki binlerce içeriğe erişim sağlayabiliyor ve envanterlerini de genişletebiliyor. Ucuz Robux fırsatı ise BursaGB’de!


Roblox Kartı BursaGB’de !


Roblox Robux kartı ile oyuncuların, oyun içerisinde binlerce premium içeriğe erişebildiğinden bahsetmiştik. Ancak oyuncular Robux kartlarını elde etmek için çok fazla para harcayabiliyor. Ancak BursaGB, Roblox oyuncularına ucuz Roblox kartı satışını sunuyor. Üstelik her alışverişte kazanılan çekiliş puanı ile BursaGB üzerinde düzenlenen haftalık ve aylık oyun çekilişlerine katılım hakkı tanımlanıyor.Roblox Robux Nasıl Yüklenir / Aktif Edilir ?

1- Roblox üzerinden üye girişinizi yapınız ardından yukarıda bulunan ''ROBUX'' Seçeneğine tıklayınız.

2 - "Redeem Roblox Card" Butonuna tıkladıktan sonra "Continue" Seçeneğine tıklayınız.

3 -  Bizden satın almış olduğunuz Roblox Gift Card Ürününü Ekranda çıkan boş kutucuğa giriniz ve "Redeem" kutucuğuna tıkladıktan sonra ''Submit Order'' Seçeneğine basıp işlemi onaylayınız.

4 - Tebrikler Roblox Robux'unuz başarıyla yüklendi!Şifrelenmiş Veriler İle
Güvenli Alışveriş
Otomatik Teslimat
7/24 Müşteri Hizmetleri
Sürekli Müşteri Memnuniyeti
Mağaza Hizmeti İle
Güvenli Eticaret
Uygun Fiyat
Kaliteli Hizmet