Stronghold Warlords

%12 İndirim
19,50 TL kazanç
+149 Puan

Stronghold: Warlords Steam Key

169,00
149,50

Oyun Hakkında

Stronghold Warlords, strateji tabanlı bir savaş simulasyon oyunu. Oyunun grafik sistemleri tatmin edici gibi görünse de, oyunun oynayış ve özellik yapısı bir hayli gerçekçi ve oyuncuların sınırlarını zorlayacak seviyede. Kalenizi savunuyor, işgal ediyor ve kendi bölgenizi oluşturup güçlendiriyorsunuz. Evet, bu cümle çok klişe olabilir ancak oyunun yapısı gerçekçiliğe yakın olduğundan zorlayıcı ve bir hayli heyecanlı. Sende BursaGB üzerinden Stronghold Warlords satın al ve bu harika stratejik savaş simulasyonuna dahil ol.

İmparatorluk Savaşları : Stronghold Warlords 

Bireysel ve çoklu oyuncu moduna sahip olan Stronghold Warlords’te Büyük Kağanların, İmparatorluk savaş lordlarını ve Shōgun komutanlarının etrafını sarmak için stratejini oluştur, Kale ekonomisini dengele ve yeni barut dolu kuşatma makinelerini inşa edip, yüksek yapay zekaya sahip lordlarına emir ver. 

Stronghold Warlords Satın Al

12 Yıldan bu yana oyunculara hizmet veren BursaGB’de Stronghold Warlords için inanılmaz indirim fırsatı seni bekliyor. Kredi kartı, banka kartı, İninal, GPay ve PAYTR gibi güvenilir ve kolay ödeme yapabileceğiniz kanalları, canlı destek hizmeti, her alışverişinizde çekiliş puanı kazanma ve daha fazlası. Hemen Stronghold Warlords satın al ve tüm bu ayrıcalık ve özelliklerden yararlan. 


1- Stronghold Warlords’u sepetinize ekleyin,

2- Üye girişi yapın ya da üyelik gerektirmeyen misafir sepeti ile devam edin,

3- Ödemenizi gerçekleştirin. 


İşte bu kadar! 3 adımda indirimli Stronghold Warlords sahibi olabilirsiniz.

Stronghold Warlords’u Neden BursaGB’den Satın Almalısınız ?

Öncelikle BursaGB’den oyun alışverişi yapmak, sizlere hem büyük fırsatlardan yararlanmanızı sağlar hem de güvenli bir E-Ticaret işlemini gerçekleştirir. Güvenli ödeme kanalları ve BursaGB hesabınızda SMS kodu ile giriş gibi birçok güvenlik önlemi yer almaktadır. 


Her alışverişinizden sonra kazanacağınız Çekiliş Puanı ile haftalık ve aylık oyun çekilişlerine katılabilir ve birbirinden farklı oyunların E-Pin ve CD Key anahtarlarına sahip olabilirsiniz. Ayrıca internetten Stronghold Warlords fiyatları araştırmanızın en iyi sonucu BursaGB!

Stronghold Warlords hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »