The Witcher 3 - Wild Hunt

%12 İndirim
6,75 TL kazanç
+24 Puan

The Witcher 3: Wild Hunt

58,49
51,74

Steam Gift Olarak Gönderilir
%12 İndirim
8,43 TL kazanç
+24 Puan

The Witcher 3: Wild Hunt Game of the Year Edition

73,11
64,68

Steam Gift Olarak Gönderilir
%12 İndirim
5,63 TL kazanç
+120 Puan

The Witcher 3: Wild Hunt Expansion Pass

48,74
43,11

Steam Gift Olarak Gönderilir

Oyun Hakkında

The Witcher 3 - Wild Hunt

 


THE WİTCHER 3

Ağaçlar salıncak gibi sallanmakta, yoğun fırtına durgun manzaranın içine akarken akbabalar da yukarıda daireler çizmekte. Rüzgardan korkuyor, yağmurdan ıslanıyor, basık ortama karşı atınızı sürmeyi devam ettiriyorsunuz. Bu dünya, sanki daha evvel hiçbir oyun dünyasında olmadığı gibi ortam sunuyor oyunculara. Kalabalık, fakat bir o kadar da yalnız bir ortam. Yaşam sevinci dolmakla kaybolup gitmenin arasında, karşınızda belirecek krallıkların kaleleri ne kadar gösterişliyse, etrafınızdaki doğada gizlice saklanan bir kötülük var. The Witcher 3: Wild Hunt'ın hayat ve ölüm dolu ortamına hoş geldiniz. Oyunun betimlemesini kısaca bu şekilde anlatabiliriz.

Karşınıza çıkan manzaralar ve yaşayan atmosfer her ne kadar olağanüstü görünse de burada bitmeyen bir acı bulunmakta. Giriş bölümünün ardından haritada fark edileceği üzere insan kalabalıkları, küçük köyler meydana getirerek dört bir yana dağılmış haldeler. The Witcher 3'ün oyuncuları atmosferiyle karşılaması, henüz başlayan maceranızda en yakın dostunuzu tanımanızı sağlamakta. Açık dünya olması sebebiyle beraber "keşif" kelimesinin adım attığınız her toprak parçasında dahi geçerli olacağı oynanışta, değişik köy ve krallıkları atınızla keşfediyorsunuz. The Witcher 3'ün dünyasıyla beraber bütünleşen bu yolculuklar, oyunla ilişki kurmanızı sağlayacak en önemli durumları oluşturuyor.

Dağınık köylere uğrayarak avlandığınız ilk saatler, nereye bakacağınızın farkındaysanız ana hikaye kurgusunu unutturan bir keyif vermekte. Geralt olarak etrafları canavarlarla çevrilmiş köylüleri koruyor ve işimizi gerçekleştiriyoruz. Bu noktada daha ilk görünümde bile göze çarpan savaş tarzından bahsetmek yerine onu başka bir başlıkta, yeri geldiği zaman anlatmakta fayda var. Şimdiki konsantremiz bütünüyle köylerde bolca olan araştırmaya dayalı avlar, yani yan görevler. Oyunu sadece kovboy mantığında oynadığınız ve kendinizi araştırmaya yönelttiğiniz noktada fantastik dönemin en merak uyandırıcı durumlarıyla karşılaşmakta, heyecan dolu hikayeleri gün yüzüne çıkarmaktasınız. Ayrıca bu hikayeler öyle bir oluşturulmuş ki, açık dünyada olmanıza karşın sanki sabit noktalarda sizi içine çeken, ortamdan ve temel görevinizden asla ayırmayan yolculuklarda olduğunu göreceksiniz. Düşmanlardan elde edilen notları kullanmak, kasaba ve köy girişlerindeki yazılara dikkat etmek bu yolda size en güzel şekilde yol gösteriyor.

Hikaye bakımından The Witcher 3, Geralt'ın evlatlık kızı Ciri üzerine krgulanıyor. Oyun boyunca ipuçları üzerinde ilerleyerek Ciri'yi bulmaya çalışıyoruz. Elbette bu görevde birbirinden gösterişli krallıklar, serinin önceki oyunlarından aşina yüzler, büyük bataklıklardan deniz mavisi manzaralara açılan yerlerle karşılaşmaktayız. Oyunun odak noktası sayılabilecek Novigrad'te gerçekleştirebilecekleriniz bir yana, oyuncuyla birlikte nefes alan bir şehir ortamı hissediyorsunuz. İlerledikçe bilindik krallıklarla işbirliği yapılıyor. Oyunun ana hikaye kurgusunu bir örümcek ağına benzetmemiz mümkün. Kendinden ipeksi, dayanıklı ve üstündeki dokularla beraber dağılmamayı başarabilen bir yapıdan bahsedebiliriz.

Bu müthiş hikayeli ve olağanüstü görselleri olan oyuna sahip olmak için piyasada çeşitli mecralar bulunmaktadır. Bu mecralardan en dikkat çekici olanı ise http://www.bursagb.com/the-witcher-3-wild-hunt linkli internet sitesi olarak karşımıza çıkmakta. Oyuna dair ürünleri burada uygun fiyatları bulmanız mümkündür. 


Ürün
The Witcher 3 - Wild Hunt - Xbox Live Code
The Witcher Enhanced Edition

The Witcher 3: Wild Hunt PC CD Key


BursaGB'de satılan ONLİNE OYUN ürünlerin fiyatlarını Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.


The Witcher 3 - Wild Hunt GLOBAL CD KEY, Steam Key Orjinal e-Pin Kodlarını Ucuz ve Hızlı 7/24 sipariş edebilirsiniz.
The Witcher 3: Wild Hunt PC CD Key, Steam Key
The Witcher 3, Wild Hunt PC CD Key, Steam Key, The Witcher 3 Wild Hunt
Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş Aksiyon
Kategori
Yayımcı 
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


The Witcher 3 - Wild Hunt hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver
4,7


Toplam 7 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
Gökhan d*** - 19.01.2019 14:12:18

urun nasıl gelıcek


5 5

1 dk içinde işlem tamam. elinize emeğinize sağlık.5 5

Fiyatı gayet uygun5 5

ALDIM BAKALIM4 5

Anlık olarak ürünümü satın aldım steam ürünlerinde tek adresi BURSAGB5 5

Türkçe altyazı olması ve goty sürüm olması cezbetti5 5

üye olmadan önce alışverişimi gerçekleştirdim aradılar hemen sevdim bu ilgiyiBaşa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »