Tom Clancy’s The Division 2

%47 İndirim
184,80 TL kazanç
+212 Puan

Tom Clancys The Division 2 Uplay CD Key

392,00
207,20
+495 Puan

The Division 2 Gold Edition CD Key

495,00

Oyun Hakkında

Tom clancy Division 2 CD KEY' inizi hemen teslim alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken satın almak! 

İnternet üzerinden oyun oynamayı sevenler için Tom clancy Division adlı oyunun 2. versiyonu çıkmış durumda. Birinci oyunu sevenler ve ayrıntılarını bilenler için bu oyun oldukça iyi gelecek. Tom clancy Division 1 New York’ta geçen bir oyundu. Tom clancy Division 2 ise Washington DC'de geçmektedir. Oyunun ilk kısmında Washington DC'de Beyaz Sarayı kurtarıp orayı kendinize ev yapıyorsunuz. Oyun dışarı mekanlarının başarılı bir şekilde hazırlanması ile oldukça iç açıcı hale gelmiş. Sokakların ayrıntıları daha fazla olurken gökyüzünü daha geniş bir açı ile hazırlamışlar. Baktığınız noktanın sanki oyun içinde bir fonksiyonu varmış gibi görünüyor. Görsel olarak oyun kendini çok fazla geliştirmiş olsa da grafik olarak pek değişen bir şey yok diyebiliriz.

Aynı Anda 8 kişilik Görev İmkanı

Yeni oyunun önceki oyuna göre farklı yönlerinden biri de 8 kişiye kadar olan görev imkanının bulunmasıdır. Bu yeniliği görenler Tom clancy Division 2 oyununun biraz zorlu bir oyun olabileceğini düşünebilirler. Tom clancy Division 1 oyununda Dark Zone 1 adet bulunurken yeni oyunda Dark Zone 3 kez karşınıza çıkacaktır. Bu durum oyunun daha zorlu olacağını gösterirken bir taraftan da oyundaki ödüllerin ve bonusların daha fazla olacağı anlamına gelmektedir.

Tom clancy Division 1 ve Tom clancy Division 2 Karşılaştırması

Oyunun geneline bakıldığında mekanların ve bazı görsellerin dışında çok da fazla değişiklik olmadığı görülmektedir. Bu oyunun 1. Versiyonunu oynamış olan biri yepyeni bir oyunla karşılaşacağını düşünerek bu oyunu almasın. Oyunda görevler ve yerler farklı fakat oyunu genel özellikleri üzerinde çok fazla değişiklik yapılmamış. Birinci oyuna sıkıcı gelen bazı noktalar teknolojinin ve günümüz şartlarının düşünülmesi ile daha farklı şekilde hazırlanabilirdir. Bu oyunun birinci versiyonunu çok sevenler yeni olan Tom clancy Division 2 oyununu da seveceklerdir. Kaldığı yerden devam etmek isteyenler için başarılı olabilecek bir oyundur diyebiliriz.

Oyun hakkında son sözü tabiî ki oyunla çok vakit geçiren ve onun büyüsüne kapılan oyunseverler söyleyecektir.  Oyunun yeni versiyonu ve Washington sokakları macera için sizi bekliyor.

 

Tom Clancy’s The Division 2 hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver
4,3


Toplam 3 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
Ahmet Ö***** - 19.03.2019 18:35:48

''Hemen Teslim'' yazıyor ve öyle tavsiye ediyorum


5 5

Çok iyi bir fiyat. Bu fiyata değer.4 5

sorun olmuştu fakat hemen yardımcı oldular ben yanlış yapıyormuşum çok teşekkür ederimBaşa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »