Top Eleven

+22 Puan

Top Eleven 46 Token

22,88
TEDARİK AŞAMASINDA
+45 Puan

Top Eleven 99 Token

45,76
TEDARİK AŞAMASINDA
+91 Puan

Top Eleven 219 Token

91,52
TEDARİK AŞAMASINDA
+228 Puan

Top Eleven 625 Token

228,80
TEDARİK AŞAMASINDA
+457 Puan

Top Eleven 1288 Token

457,60
TEDARİK AŞAMASINDA
Rixty CARD
+30 Puan

5 USD Rixty CARD

30,55
TEDARİK AŞAMASINDA
+61 Puan

10 USD Rixty CARD

61,10
TEDARİK AŞAMASINDA
+152 Puan

25 USD Rixty CARD

152,76
TEDARİK AŞAMASINDA
+305 Puan

50 USD Rixty CARD

305,50
TEDARİK AŞAMASINDA
+611 Puan

100 USD Rixty CARD

611,01
TEDARİK AŞAMASINDA

Oyun Hakkında

Top Eleven

 

Top Eleven Facebook Kart

Top Eleven, Facebook gibi sosyal ağların çok yaygın olduğu bu dönemlerde facebook üzerinden oynanan milyonlarca kullanıcıya sahip olan bir oyundur. Diğer oyunlar kadar çok fazla vakit almayan fakat aynı oyunlar kadar eğlenceli olan bir oyun olup, milyonlarıca oyuncunun sevgisi ve tutkusu olmuştur. Gerçekten sadece günde 1 saatten daha az vakit geçirerek oyuncu yetiştirme, transfer, hazırlık maçları ile arkadaşlarınıza karşı meydan okuma, oyuncuların ücretlerini belirleme gibi bir menajerin, bir kulüp başkanının yapabileceği her şeyi yapıp gerisini ise zevk almak için bir süre beklemeye bırakıyorsunuz. Online olarak oynanan oyunların hemen  hemen hepsinde hile yapabilirsiniz ama top eleven oyununda bu imkansız gibi görünüyor. İnternet ortamındaykan top eleven hileleri, top eleven token hilesi veya top eleven para hilesi gibi bir çok açıklama görebilirsiniz. Fakat oyunun sahipleri bu duruma karşı gerçekten alışılagelmişin dışında tüm hileleri saf dışı bırakmak için ellerinden gelen her şeyin  fazlasını yapıyorlar. Top eleven  oyununu biraz açıklamak gerekirse ;

Top elevenda başlangıç olarak bir takım kurulur ve sistem tarafından sizlere bir kadro verilir. Böylece menajerliğe giriş adımını atmış olursunuz. Takımınız lige başlanırken Dünya kupası, Şampiyonlar ligi ve Lig kategorilerinde maçlar oynamaya başlayacaktır. Sizler maçları canlı olarak izleyebilir sakatlık, kart durumu veya takımınız geri düştüğü zaman oyuncu değişiklikleri, strateji değiştirmek gibi müdahalelerde bulunabilirsiniz. Maçlardaki başarı durumunuza göre, stadyumunuzun seviyesine göre taraftar sayınız, doğal olarak da kulübünüzün maç başı kazanacağı ücret de artacaktır. Maçlara oyuncuları hazırlayarak, ihtiyaç halinde oyuncu transfer edebilir, işinize yaramayacak oyuncuları satışa çıkararak da takımınızı geliştirebilirsiniz. Başka rakiplerinize karşı avantaj kazanmak için en büyük kozunuz top eleven hilesidir. Gerçek Para ile token alabilirsiniz çünkü top eleven tokenlar sizlerin transferlerde en büyük yardımcınız olacaktır.

 

Oyuna kayıt olurken ilk olarak kayıt işleminde takım kurmanız gereklidir. Kurduğunuz takıma bir isim verdikten sonra kurulum aşamasının ilk adımında size verilen oyuncular rastgele verilir. Siz oynayıp durumunuzu yükselttikçe verilen oyuncuları da değiştirebilirsiniz.  İlk kayıt anında ülkenizi belirtmeniz oldukça önemli ve gereklidir. Farz edelim ki kurulum aşamasında Almanya'dan oyuna katıldığınızı söylediniz. Size verilen oyuncuların bir çoğunun Alman uyruklu olduğunu görecekseniz. yani tanıdık oyuncular size verilecek. Oyunun durumuna göre ilerleyen zamanlarda sonradan istediğiniz herhangi bir oyuncuyu kendi takımınıza transfer edebilirsiniz. Oyuna devam ettikçe hesabınızda bir takım token birikecek; takımda bir değişiklik yapmak istediğiniz takdirde bu tokenleri kullanmanız gerekiyor. Ama ilk aşamada seçimleri doğru yapmak ve sonradan değişiklikler yaparak, biriken tokenlerinizi harcamamak oldukça önemlidir. Çünkü ilerleyen zamanlarda takım değiştirmek dışında bir çok yerde tokenler sizin için önemli hale gelecek. Oyuncu satın almak için ve şampiyonlar ligi yarışmaları için tokenler oldukça önemli. Bu oyunla ilgili ürünleri http://www.bursagb.com/top-eleven adresinden satın alarak keyifle oynayabilirsiniz.

 

Ürün
Top Eleven 9 Token
Top Eleven 23 Token
Top Eleven 47 Token
Top Eleven 100 Token
Top Eleven 260 Token
Top Eleven 420 Token
Top Eleven 600 Token
Top Eleven 950 Token
Top Eleven 1700 Token

 


BursaGB'de satılan ONLİNE OYUN ürünlerin fiyatlarını Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.


En ucuz ePin alma sitesi BursaGB! Türkiye'nin en güvenilir online oyun sitesi BursaGB'den 7/24 Top Eleven ePinlerini alabilirsiniz.    
Top Eleven Token, Facebook Kart, Tokens, Top Eleven 2015

Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
TürüSavaş Aksiyon
Kategori
Yayımcı 
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor"


Top Eleven hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver
4,5


Toplam 2 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
Alper E******* - 1.04.2018 13:09:48

Cok iyi


5 5

güveli alışveriş yapmak isteyen bursagb seçebilir ben seçtim ve gayet memnunumBaşa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »