Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

2 ürün bulundu

View

450 ZEN Perfect World

Sold by: BursaGB

  • Dijital olarak teslim edilir.

900 ZEN Perfect World

Sold by: BursaGB

  • Dijital olarak teslim edilir.
Oyun Hakkında
            İlk versiyonu 2009 yılında piyasaya sürülen, “Hack & Slash RPG” oyunu Torchlight hızla yayılan ve yükselen bir şekilde, oyun dünyasında oldukça başarı sağlamıştı. En büyük özelliklerinden olan, düşük sistem gereksinimleri sayesinde ve uygun fiyatı ile RPG severlerin, büyük ilgisini çekti. Güncelleme dışında kalan ve devamı olsa da, yepyeni durumu ile Torchlight II, ilk oyununa göre çıtasını daha da yükseltti. Oyunun 2 versiyonu kimilerine göre RPG üye ve satış lideri konumunda olan, Diablo’nun 3 serisine yakın, kimilerine göre ise Diablo 3’ten çok çok ileri ve zevkli bir oyun. Bazı çevrelerde ise Diablo 3’te aradığını bulamayanlar için süper bir seçenek gibi görünüyor.

Torchlight II Oyunu Zen Fiyatları fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.

            Runic Games, Torchlight’ın daha da güzel ve zevkli olması için çalışarak, piyasaya sürdüğü Torchlight II ile adeta Diablo’ya meydan okumuş durumda. Runic Games’in bu konuda kendilerine güvenmelerinin sebebi olarak, Blizzard North firmasında Diablo 1 ve 2’nin yaratıcıları tarafından, kurulmuş olması ve Torchlight serilerini deneyimleri doğrultusunda, yaratmış olmalarıdır. Ünlü Diablo serisinin son oyununu neredeyse 10 yıl kadar beklenilmiş olması ve beklenti seviyesinin tavan yaptığı bir zamanda, Torchlight piyasaya çıktı ve çok ilgi çekti. Düşük sistem gereksinimlerine rağmen oldukça başarılı görsel öğeler ve basit arayüzü sayesinde, beklenenden fazla bir satış rakamına ulaştı. Bu sayede yapımcılar, oyunun daha da gelişmiş olan versiyonunu kısa südre hazırlayarak, rekabette liderlik elde etme yolunda büyük başarı kazandılar. Oyun severlerin büyük ilgisi sayesinde kısa zamanda Diablo 3’ün en büyük rakibi durumuna geldiler. Kısa bir Torchlight II incelemesi sonrasında, oyunun bazı detaylarını paylaşmak yerinde olacaktır.

En Ucuz Torchlight Oyunu Zen Fiyatları – Hemen satın al

            İlk olarak daha önce de bahsettiğimiz gibi Torchlight II’nin fazla abartılı sistemlere ihtiyaç duymamasıdır. Güncel bir işletim sistemi, 1GB ram, 1.2GB HDD boşluğu ve DirectX(9c)3D uyumlu bir ekran kartı ile sorunsuz şekilde oynanabiliyor. Oyun hack’n’slash dinamiklerini çok iyi kullanarak ve rastgele zindanlar yaratarak, meraklılarına güzel deneyimler sunuyor. İlk oyunda oldu gibi yine 4 karakter ile sayısı bilinmeyen düşmanlar ile savaşıp, ganimetlerden faydalanıyorsunuz. Karakterinizin bu savaşlar ve ganimetler ile geliştiği oyunda ilk oyunda Torchlight 1’den hafızalarımızda kalan “Alchemist” isimli ana karakter, Ember Blight tarafından kötülerin tarafına çekilmiş ve zaman olarak yıllar sonra Torchlight II’nin başlama senaryosu olmuştur. Oyundaki müzik ve seslerin kalitesi de ilk oyuna göre, çok daha canlı durumda ve yine Diablo müziklerinin bestecisi tarafından yapılmışlar. Daha fazla detay ve farklı ikonlar ve eşyalar yaratılarak, oyuncuları görsel olarak tatmin etmeyi başarmışlar.  Karakterler ise Engineer; yakın dövüşçü ve ilginç silahları kullanabilen, Outlander; az sihir kullanan ancak uzun menzilli silah uzmanı, The Berserker; Hayvansal güçleri kontrol edebilen hızlı saldırılar yapan, Embermage; tamamen mental ve büyü uzmanı olarak karşımıza çıkıyor. İlk oyundaki karakterler ise kullanılamaz iken, oyunun içerisinde karşımıza sürpriz olarak çıkabiliyorlar.


            RPG severlerin ve diğer oyun tutkunlarının, Torchlight ve benzeri birçok oyuna ulaşmaları için BursaGB.com adresini ziyaret etmeleri yeterlidir. Sitede birçok oyun incelemesi, çeşitli ipuçları ve sosyal medyadaki bağlantıları sayesinde, tüm yenilik ve güncellemelerine kolayca sahip olabilirsiniz. Güvenli üyelik sistemi ile kredi kartı ve doğrudan banka hesaplarına havale-eft yaparak, güncel oyunları satın alabilirsiniz. BursaGB.com oyun sitesine üye olarak, birçok oyuna ait özel oyun parası almanız ve kampanyalardan yararlanmanız mümkündür.


http://www.arcgames.com/tr/games adresinden oyuna giriş yapın.

Oyunun sağ üst köşesinde yer alan “Para Yükle” butonuna tıklayın.

Açılan pencereden “BursaGB/E-pin” seçeneğini seçin ve çıkan boşluğa almış olduğunuz NeverWinter Zen kodunu girin.

“Submit” butonuna basarak işlemi tamamlayın.

İşleminiz tamamlandı Torchlight II zen hesabınıza sorunsuz yüklendi Keyifli oyunlar.


0

0 Yorum
Çok İyi (0)
0 %
İyi (0)
0 %
Orta (0)
0 %
Kötü (0)
0 %
Çok Kötü (0)
0 %

Yorum Yap

Soyadınız yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*