Valorant

%12 İndirim
1,96 TL kazanç
+14 Puan

Valorant 300 VPoints

16,00
14,04
%12 İndirim
3,93 TL kazanç
+28 Puan

Valorant 600 VPoints

32,00
28,07
%12 İndirim
7,86 TL kazanç
+56 Puan

Valorant 1250 VPoints

64,00
56,14
%12 İndirim
26,51 TL kazanç
+189 Puan

Valorant 4400 VPoints

216,00
189,49
%12 İndirim
49,10 TL kazanç
+350 Puan

Valorant 8400 VPoints

400,00
350,90

Oyun Hakkında

Riot Games’in taktiksel MMOFPS oyunu Valorant için Valorant Points şimdi avantajlı fiyatlarla BursaGB’de ! sitemiz üzerinden Valorant Points fiyatlarını görüntüleyebilir ve güvenli ödeme kanallarımız üzerinden hızlıca satın alabilir ve kodunuzu anlık teslim alabilirsiniz. 


“ Satın aldığınız VP kodu, RP kodu olarak teslim edilmektedir. Detaylı bilgi için içeriğimizi ziyaret edin: RP’lerin Valorant Points Karşılıkları ” 


Bu sayfada satılan Valorant Points (VP) yalnızca Türkiye sunucularında kullanılabilmektedir.

Riot Games’den Çok Konuşulacak Bir Oyun Daha…


League of Legends ile oyun dünyasında popüler bir şirket haline gelen Riot Games, MOBA türündeki başarısından sonra Valorant ile ücretsiz MMOFPS kategorisine giriş yaptı. Bu yepyeni taktiksel nişancı oyunu Valorant, 2020 yılına damgasını vuracak çevrimiçi oyunlar arasında büyük bir avantaja sahip. PHOENIX, JETT ve VIPER gibi onlarca karakter ve her karakterin farklı üstün yetenekleri ile FPS oyunları arasındaki 5’e 5 rekabeti bambaşka bir boyuta taşıyor. 


Valorant’ın oyunculara sağladığı faydaların arasında ise oyunun düşük ping ve düşük sistem gereksinimleri yer alıyor. Valorant’ın geniş oyuncu kitlesine sahip olduğu ülkeler belirleniyor ve o ülkelere oyunun sunucuları kuruluyor. Böylece oyuncular kendi ülkelerindeki sunucu üzerinden oyuna bağlanabiliyor ve mevcut sistem üzerinde sunulabilecek en düşük ping değeri alınıyor. Sistem gereksinimleri tarafında ise, Valorant neredeyse her ortalama bilgisayarda çalışabilecek seviyede optimize edilmiş durumda.


İçerik: Valorant Sistem Gereksinimleri


Bu bilgilerle beraber Valorant şu anda yüzbinlerce oyuncunun katılmak istediği bir kapalı beta sürecine girdi. Katılmak istediği diyoruz çünkü kapalı beta sürecine herkes katılamıyor. Bununla alakalı bilgilendirmeyi bir sonraki başlığımızda açıkladık. 

Valorant Beta Sürümüne Nasıl Kayıt Olabilirim ?

Valorant kapalı betasına kayıt yapmak için öncelikle Valorant sitesi üzerinden Riot Games hesabımıza giriş yapalım. Ardından ana sayfada bulunan Twitch Hesabımı Bağla butonuna tıklayıp Twitch hesabınızı Valorant hesabınız ile bağlayın. Valorant kapalı betasına erişmek için tek bir adım kaldı ! o da Twitch üzerinden istediğiniz Valorant yayıncısını izlemek. Riot, kapalı beta erişimlerini Twitch üzerinden Valorant yayıncılarını izleyen oyunculara dağıtıyor.


Valorant beta anahtarını almak için ne kadar süre yayın izlemem gerekiyor sorusunun cevabı ise net değil. Bir saat izleyen oyuncular erişim alabilirken, saatlerce izleyen oyuncular erişim alamayabilir.


Zengin silah seçenekleri, her karaktere özel yetenekler, farklı oyun modlarıyla beraber taktiksel haritalar ve çeşitli modifikasyonlar sunan Valorant’ta Pay2Win mantığı yok.

İndirimli Valorant Points Satın Al

 Valorant Points nedir ? sorusunun cevabı ise çok basit ! oyunun para birimi olan Valorants Points (VP) ile market üzerinden oyunculara çeşitli tasarımlarda karakter ve silahlar sunuluyor. Sende 12 Yıldan fazla bir süredir hizmet veren BursaGB ile indirimli fiyat kampanyasıyla Valorant Points satın al ve kodun hemen teslim edilsin. Güvenli ödeme kanalları, canlı destek hizmeti ve bonus puan gibi birçok avantaj seni bekliyor. 

 


Valorant hakkında daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Puan ver


Toplam 0 Oy
5
4
3
2
1
Bu kategoriye yorum ve puanlama yapmak için giriş yapmalısınız.
En Yeni Yorum
-


Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »