Haberler
 Google Play Hediye Kartları Satışları başladı!

Google Play Hediye Kartları Satışları başladı!

Android cihazlar ilk piyasaya çıktıkları zamanlarda adı Android market olan uygulama merkezinin adı daha sonra Google Play olarak değiştiriliyor.
24.03.2015 20:05:50

Google Play

 

            Android cihazlar ilk piyasaya çıktıkları zamanlarda adı Android market olan uygulama merkezinin adı daha sonra Google Play olarak değiştiriliyor.

     Kullanıcılar tarafından kısaca Google Store olarak adlandırılan markette kullanıcılara birbirinden farklı uygulamalar sunuluyor. Film, müzik, kitap ve oyunlar gibi uygulamaların yer aldığı market android cihaz kullanıcıları tarafından sıkça ziyaret ediliyor.

Market üzerinden ücretli ve ücretsiz uygulamalara sahip olunabiliyor, ücretli uygulamalar daha önceden belirtilen veya satın alma sırasında belirtilebilecek olan kredi kartı ile satın alınabiliyor.

Bunun yanı sıra google gift Card uygulaması ile sevdiklerine hediyeler verme imkânı kullanıcılara sunuluyor. Hediye vermekten vazgeçen kullanıcılar satın almış oldukları Google gift kartları kendileri de uygulama satın alabilmek için kullanabiliyorlar. Böylelikle hediye kartı almış olan kullanıcılar mağdur olmaktan kurtuluyorlar.

Google Play Android market  fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.

Markette daha önceden satın alınmış uygulamalar cihazdan silinmiş olsa bile tekrar satın alma işlemi gerekmeden aynı Google hesabı üzerinden tekrar indirilip kullanılabiliyor. Hediye kartı alırken sanılanın aksine kredi kartı da gerekmiyor. Google Play Hediye Kartları On ödemeli Google Play wallet epin sayesinde kullanıcılar internet üzerinden Google cüzdanlarına bakiye yükleyebiliyorlar.

Bakiye yüklemek için kullanıcıların Google arama motoru üzerinde ilgili kelimeleri aratarak sonuca ulaşmaları yeterli oluyor. Kartı çok kolay bir şekilde kullanan insanlar istedikleri uygulamalara daha avantajlı sahip oluyorlar üstelik BursaGB web adresini ziyaret edip kart edinenler kartları kullanmada süre sorununa takılmıyor ve zarar etmeden karlı alışverişin tadını çıkarıyorlar.

Grafikler
Exp oranı
 
Oynanabilirlik 
Türü
Kategori
Yayımcı
 
"BursaGB f2p moba mmo games epin distributor" 


Etiketler: google play , android market, android, clash of clans,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »