Haberler
2016 Power Up Store İndirimleri

2016 Power Up Store İndirimleri

Power Up Store İndirim Etkinliği 2016 Yılında da son sürat devam ediyor
27.01.2016 15:22:56

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz 2015 yılı Ekim ayında başlayıp oyun severlerin yoğun ilgisi sebebiyle Kasım 2015 e kadar uzatılan Power Up Store İndirimleri artan yoğun istek ve ısrarlar üzerine 26 Ocak 2016 itibariyle yeniden karşınızda.

Gördüğü bu yoğun ilgiden oldukça memnun görünen NTT Game tarafından yapılan açıklama şöyle;

"Bildiğiniz gibi yeni yıla girerken Power Up Store'da ki indirimimiz sona ermişti. İndirimi uzatmak için tekrar başlattığımız çalışmalarımız sonuç verdi ve bu gece (26.01.2016) saat 04:00'da indirim tekrar başlıyor!

İndirim şuan için 1 aylık olarak planlanmış olup kalıcı olması için çalışmalarımızı sürdüreceğimizi bilmenizi isteriz. Konu ile ilgili her hangi bir uzatılma kararına veya bitirme kararı alındığında forum üzerinden gerekli bilgilendirme yapılacaktır."

Bizler BursaGB olarak konu ile ilgili gelişmeleri takip ederek siz değerli oyuncularımıza 2016 Power Up Store İndirimleri konusundaki anlık değişiklikleri sitemizden periyodik olarak duyurmaya devam edeceğiz. 

Siz bu süper etkinlik fırsatından faydalanıp Knigth Online GB Cash - Premium Satın Alabilir Heyecanı indirimli fiyatlar üzerinden yaşayabilirsiniz. BursaGB farkıyla yapacağınız her satın alımda kazanacağınız Kumpara puanlar heyecanınızı ikiye katlayacak.


İndirim Listesi Şöyle;Fırsattan Faydalan Knigth Online GB Cash - Premium Satın Al >>


Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »