Haberler
ACME Oyunlarının Tek Yetkili Satıcısı BursaGB !

ACME Oyunlarının Tek Yetkili Satıcısı BursaGB !

Türkiye'nin en geniş MMO kitlesini bir araya getiren ACME'nin C Points, GB ve KC ürünlerinin tek yetkilisi satıcısı artık BursaGB !
10.03.2020 19:29:02

Uzun yıllardan bu yana, kaliteli sunucuları ile ön plana çıkan oyun geliştirici firması ACME, tüm sunucularının C Point, KC, GB ve Premium satışları için BursaGB ile anlaştı. Artık tüm ACME oyunlarının (MAXKO, KO GAMER, KO-EUROPASIA, WACKO, KNIGHT KINGDOM, RCKO,BEYAZ-KO VE DAHA FAZLASI) alışverişleri BursaGB üzerinden gerçekleştirilmektedir.


ACME’nin tek yetkili satıcısı (Exclusive) BursaGB üzerinden karakter pazarı ve item satışı gibi oyunculara yönelik pazar alanları da çok yakında kullanıma açılacaktır. 


12 Yıldan bu yana durmaksızın oyunculara hizmet verip, destek sağlayan BursaGB’de canlı destek, güvenilir ödeme kanalları, mobil ödeme, anında teslim oyun kodları ve teslimatlar dışında binlerce kategoriden oluşan geniş ürün yelpazesi, hesap güvenliği, üye olmadan misafir sepeti ile alışveriş yapabilme ve daha fazlası sizi bekliyor.


ACME oyunlarının alışverişleri BursaGB üzerinden daha hızlı, daha güvenilir ve onlarca ödeme seçeneği ile kolayca tamamlanabilmektedir. Üye olarak alışveriş yapan müşterilerimiz, her alışverişinde bonus puan kazanmaktadır. Bu puanları BursaGB Çekiliş sayfası üzerinden haftalık ve aylık düzenlenen çekilişlere katılım için kullanabilir. Misafir Sepeti ile alışveriş yapan müşterilerimiz ise bu avantajdan yararlanamaz.


BursaGB üzerinden 24 Saat boyunca CPoints ve KC satın alabilir, sabah 09.00 ve gece 02.00 arasında GB alış ve satış işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve canlı destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »