Haberler
Battlefield: Hardline İçin Ücretsiz Bir DLC Daha Geliyor

Battlefield: Hardline İçin Ücretsiz Bir DLC Daha Geliyor

Çok Uygun Fiyatlı Xbox Live Gold Üyelik Satın Al
31.05.2016 17:59:10

Arap Çölleri, İtalya, Fransa, Batı Cephesi gibi tarihi mekanlarda geçen 1. Dünya Savaşı ‘nı konu edinen Battlefield 1 duyurusu ile oyun dünyasının dikkatlerini üzerine çeken DICE ve EA, Battlefield 1 ‘in gözle görülür başarısı şerefine birçok DLC'yi ücretsiz olarak oyunculara sunmaya başlamıştı.


Oyuncuların gönlünü alma amaçlı olarak yapılan bu ücretsiz sunumlar hedeflendiği gibi oldu. Netice çok beğenildi ve aynı şekilde devam edilme kararı alındı.


Şimdilerde Battlefield: Hardline için yeni Getaway DLC 'sini Xbox Live Gold üyelerine ücretsiz olarak dağıtmaya başlayan EA öyle görünüyor ki içindeki sevincin coşkusuyla önümüzdeki günlerde PC ve PlayStation 4 platformları içinde ücretsiz dağıtım işlemini devam ettirecek.

 

Getaway DLC Özellikleri :

➤ Oyuna 4 yeni harita ekleniyor,

➤ Oyuna yeni silahlar ve araçlar ekleniyor

➤ Oyuna Capture the Flag modu ekleniyor.

 

Yeni özellikleriyle birlikte Battlefield: Hardline Gateway keyfi için cazip fiyatlı BursaGB kalitesini tercih edebilirsiniz. Unutmayın her satın alımınız sonrası hesabınıza onlarca Kumpara puan yükleniyor. Onlar önemli. Biriktirip sonraki işlemlerinizde kullanabilecek yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılarak süper bir hediyenin sahibi olabileceksiniz.➤➤ Battlefield Hardline CD Key Satın Al

 

Playstation Platformu İçin ➤➤  Play Station Network Card Satın Al

Xbox Platformu İçin ➤➤  Xbox Live Gold Üyelik Satın Al

Etiketler: Battlefield: Hardline İçin Ücretsiz Bir DLC Daha Geliyor,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »