Haberler
BursaGB CS GO Kroma Anahtar Çekilişi Başladı !

BursaGB CS GO Kroma Anahtar Çekilişi Başladı !

BursaGB Kumpara puan çekilişlerinde bu hafta ücretsiz CS GO Kroma kasa anahtarı veriyoruz ! detaylar için hemen tıkla veya Kumpara sayfasına git.
11.08.2016 19:19:05

BursaGB çekilişleri tekrar başlıyor ! artık sık sık birbirinden harika Kumpara çekilişleri ile sizlerle olacağız. Bu hafta özellikle CS GO oyuncularının yararına olacak. Çünkü BursaGB CS GO Kroma Anahtar çekilişi başladı !


Bugün, tam 3 Gün sürecek kroma kasa anahtarı çekilişimiz, yarın yine 3 gün sürecek Gamma anahtarı ile devam ediyor olacak. 1 Gün farkla her iki çekilişe katılabilecek ve kazanma şansınızı arttıracaksınız.


1- Bursagb.com ‘a Üye ol (hesabını doğrulamayı unutma)


2- Giriş Yap


3- Kumpara Puan sayfasına git


4- Çekilişte katıl !


5- Daha fazla katılım hakkı için puan gerek. Ücretsiz puan için günlük Kumpara puan çarkını çevir,


6- İki katı puan için sitemiz üzerinden cazip fiyatlarla satılan oyunlar satın al.


Not: Hesabınız doğrulandığı an çekilişe katılım hakkı için 10 Kumpara puan kazancaksınız. Çekilişe daha fazla katılım ve detaylar için:


Öncelikle bursagb.com ’a üye olun ve hesabınızı istenilen bilgiler doğrultusunda doğrulayın. Hesabınızı doğruladığınız için size hediye olarak 10 Kumpara puan verilecek. Bu puan ile Kumpara Çekiliş sayfasına gelerek hemen çekilişe katılın !


Çekiliş Şansını Artırmak Mümkün !


BursaGB üzerinden günlük Kumpara puan kazanma sistemini kullanarak ücretsiz puan kazanabilir ve sitemiz üzerinden alışveriş yaparak kazandığınız puanları iki katına çıkartabilirsiniz.


Kazandığımı Nasıl Anlayacağım ?


Kumpara sayfamızın en alt kısmındaki “durum” panelinden ne kadar katıldığınızı ve çekilişin sonucunu görebilirsiniz.


Daha fazla soru ve önerileriniz için canlı destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.Etiketler: CS GO, CS GO Kroma Anahtar Çekilişi, CS GO Cd key buy now, ,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »