Haberler
BursaGB Partnerlik ve Sponsorluk Sistemi Aktif

BursaGB Partnerlik ve Sponsorluk Sistemi Aktif

Başarılı Projelerinize Sponsor Oluyoruz.
21.05.2016 18:30:12

Son teknolojiyi yılların tecrübesiyle harmanladık. Kalite ve müşteri memnuniyeti sunuyoruz. Başarılıyız. Sürekli büyüyen kitlemiz ve her geçen gün artan oyuncu sayımızla amacımız sizlere daha kaliteli hizmet vermek. Bunu başarıyoruz. Olabilecek en iyi seviyeye getirmeyi hedefliyoruz.

Bununla birlikte ülkemizdeki potansiyeli yüksek başarılı youtube ve twitch yayıncılarına, parlak web girişimlerine destek vermeyide göz ardı etmiyoruz. Bu yüzden BursaGB Partnerlik ve Sponsorluk sistemini aktif hale getirdik.

Bu hitabımız size. Takipçi ve abone kitlesi sürekli büyüyen başarılı bir Youtube veya Twitch kanalınız mı var? Veya adeta fenomen derecede çok aktif sosyal medya sayfanız,  yoğun ilgi çeken bir mobil uygulamanız yada okuyucu kitlesi sürekli artan, geniş trafikli bir web siteniz mi var? Çok güzel. O halde BursaGB Sponsorluk Sistemi 'ne başvurun ve size vereceğimiz desteklerden faydalanma fırsatını kaçırmayın.

Kaliteli içerik üretiyor, sürekli büyüyor izleniyor, okunuyor ve bunun karşılığını almak daha iyi seviyelere gelmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz. Detayları okumak ve başvurunuzu tamamlamak için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli.


➤  BursaGB Sponsorluk Sistemine Başvur

Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »