Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Call of Duty: Black Ops 3 Descent DLC Pack Geliyor

6/30/2016 2:42:13 PM


Geliştiriciliğini Treyarch ‘ın yayımcılığını ise Activision ‘ın yaptığı bol aksiyonu ve süratli oynanışı ile dünya çapında oldukça geniş bir kitle tarafından sevilerek oynanan Call of Duty Black Ops 3 için Descent adında yepyeni bir DLC geliyor.

Oyunun üçüncü genişleme paketi olan Descent DLC Pack ile oyuna Empire ‘nin yenilenmiş haliyle birlikte Cryogen, Berserk ve Rumble isimli yeni haritalar ve yepyeni bir oynanış mekaniği ekleniyor.

Ayrıca yenilenen Zombi Oyun Modu ‘nda yepyeni bir mekanla karşılaşacaksınız. Yıl 1940 ve siz Sovyet Birliği 'nin misafiri konumundasınız. Dahası zombi oyun modunda bu defa birde ejderha sizlere eşlik edecek.


Descent DLC Pack 12 Temmuz Tarihinde PlayStation 4 için çıkış yapacak. Ağustos ayında ise PC ve Xbox One plataformlarında oynanabilir.  


Call of Duty Black Ops 3 ‘ü oynadığınız platforma uygun fiyatlarla BursaGB ‘den satın alabilir  ayrıca anında onlarca bonus Kumpara puan kazanabilirsiniz. Onlar çok önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir veya Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp süper ürünlerden birine sahip olabilirsiniz. 


➤ Call of Duty Black Ops 3 Steam CD Key Satın Al

➤ Play Station Network Card Satın Al

➤ XBox Live Gold Üyelik Satın Al