Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

DOTA 2 için Vulkan API Desteği

5/25/2016 4:58:33 PM


Bilindiği üzere Vulkan API DirectX 12 API ‘sinin en önde gelen rakibi. En azından bilinen bu yönde. Şimdilerde bu güçlü rakip dünyanın en çok oynanan çevrimiçi oyunlarından olan Dota 2 için yayınlanıyor.  DLC olarak yapılan yeni güncelleme sonrası oyuncular artık Dota 2 ‘yi Vulkan API desteği ile oynayabilecek.

Vulkan API Nedir diye sorabilirsiniz. Vulkan API Khronos Group ‘un üzerinde çalıştığı glNext Projesinin yepyeni ve daha güçlü hali. Vulkan API Mantle ve DirectX gibi, programcıya grafik işlemcisi üzerinde daha fazla aynı zamanda daha detaylı kontrol sağlama imkânı sunuyor. Böylece performans ve esneklik olabildiğince artırılmış oluyor. Vulkan API ‘nin diğer API ‘lerden farkı herhangi bir platformdan bağımsız olarak çalışacak şekilde hazırlanmış olması.

Dahası Vulkan API ’sini cep telefonlarından otomotiv sektörüne VR gözlüklere kadar benzeri birçok aygıtta video veri işlemesi yapmak için kullanmak mümkün. Zira yılların veri yükünü taşımayan tam anlamıyla yeni nesil bir yazılım. Şişkinlik yok kasma yok.  Aşırı harcama ve performans düşürme yok. İşletim sistemlerinden bağımsız ve düzgün çalışan tamamen sıfır güçlü bir üretim.


Bu haber Dota 2 hayranlarını oldukça sevindirecek gibi. Zira Vulkan API ile Dota 2 daha güçlü performans gösterecek. Adeta bir ayrıcalık gibi düşünülebilir. Steam üzerinden oynanabilen ve şimdi dahada güçlenen Dota 2 heyecanını çok cazip BursaGB fiyatlarıyla yaşayabilirsin.  


Satın alımının hemen sonrasında hesabına yükleyeceğimiz bonus niteliğindeki Kumpara puanlarda hemen yanında olacak ve keyfini ikiye katlayacak. Onlar önemli. Biriktirip sonraki alımlarında kullanabilir yada Hediye Çekilişleri ‘miz vasıtasıyla süper hediyelerden birine sahip olabilirsin.


Güçlendirilmiş Dota 2 Oynamak İçin  ➤ ➤  Steam Cüzdan Kodu Satın Al