Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Dying Light 2 Sistem Gereksinimleri

15.11.2020 18:01:45

2020 sonu veya 2021 başında piyasaya çıkacak olan Dying Light 2 oyunu için gerekli olan sistem gereksinimleri açıklandı. Sistem gereksinimlerinden bahsetmeden önce oyunun konusuna biraz göz gezdirelim. Oyunumuzun konusu dünyaya yayılan virüsten 15 yıl sonrasında başlıyor. Virüs sonrasında dünyada sadece bir büyük yerleşim yeri kalıyor. Bu kötü dünyada hırsızlar, eşkıyalar ve zombilere karşı büyük bir mücadele bizi bekliyor. Dying Light 2 için gerekli olan sistem gereksinimlerini bu içeriğimizde sizlerle paylaştık.

Minimum Sistem Gereksinimleri

Dying Light 2 oyunu minimum sistem gereksinimleri duyuruldu! Dying Light 2 oyununu minimum sistem gereksinimleri ile oynamak isteyenlerin aşağıda paylaştığımız sisteme sahip olması gerekir.

İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit

İşlemci: Intel Core i3-4160 3,6 GHz / AMD FX-6300

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: AMD Radeon R9 390 veya NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB

Depolama: 65 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

Dying Light 2 oyunundan eşsiz bir zevk ve oyun deneyimi almak istiyorsanız önerilen sistem gereksinimlerine sahip olmanız gerekir. Dying Light 2 önerilen sistem gereksinimleri şu şekildedir:

İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit

İşlemci: Intel Core i7-4790K 4-Core 4,0 GHz / AMD FX-9590

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: AMD Radeon RX 5600 XT 6 GB veya NVIDIA GeForce RTX 2060 6 GB

Depolama: 65 GB kullanılabilir alan

Oyunlarda Sistem Gereksinimleri Neden Önemlidir ?

Oyunlardan aldığımız zevk ve deneyimi arttırmak için sistem gereksinimleri çok önemlidir. Piyasaya çıkacak her oyun için minimum ve önerilen sistem gereksinimleri açıklanmaktadır. Minimum sistem gereksinimleri ile bir oyunu açabilirsiniz ancak oyundan yüksek performans alamazsınız. Önerilen sistem gereksinimleri size oyunlardan daha çok zevk almayı ve daha güzel bir oyun deneyimi vaad ediyor. Oyunlarda sistem gereksinimleri oyundan aldığımız zevk açısından çok büyük önem arz etmektedir.

Dying Light 2 BursaGB’de Sizleri Bekliyor !

Dying Light 2 oyunu bekleyen herkes için müthiş bir oyun deneyimi vaad ediyor. Peki bu oyunu avantajlı bir fiyatla nereden alabilirim sorusuna yanıt arıyorsanız doğru yerdesiniz.. Her oyunda olduğu gibi Dying Light 2 oyununda da cep yakmayan fiyatlar ve hızlı teslimat garantisi ile oyunseverlere benzersiz bir deneyim sunan BursaGB, Türkiye’nin en köklü e-pin sitesi olmanın farkını hissetmenizi sağlıyor.