Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Gaming İstanbul Fuarı ve Bursa GB Hediye Yağmuru

1/30/2016 5:43:14 PM

Bursa GB olarak Gaming İstanbul Fuarı ‘ndayız.  Bildiğiniz üzere bunu zaten önceki haberlerimizde detaylı olarak belirtmiştik. Biz şimdi adrenalin kaynağı hediyelerimizden ve sadece GİST standımızda açıklayacağımız sürprizlerimizden bahsedeceğiz.  Öncelikle sizlere hangi hediyeleri vereceğimizi, sizlerin bu hediyeleri elde etmek için hangi aşamaları geçmeniz gerektiğini anlatalım. Zevkle okumaya devam edin zira bahsettiğimiz aşamalar çok basit.  Dahası şimdi açıklayacağımız hediyeleri görünce onlara kavuşmak için  adeta yarışa gireceksiniz.

İşte Hediyelerimiz;

*  Ejder Yolu 2000 Kristal

*  Kıyamet Savaşçıları 6000 Elmas

*  200 + Kumpara Puan

*  Sürpriz Site Bakiyeleri ( 50 TL, 100 TL )

*  Ön kayıt sonrası standımız ziyaret edenlere Şapka

*  Promo kod ve Posterler

*  Yüzlerce Promosyon Hediye

* Size vereceğimiz Kumpara puanlarla yeni ürün alımı yapabilir yada dilerseniz yeniden sürpriz çekilişlerimize katılabilirsiniz.

Hediyeleri Nasıl Kazanacaksınız?

İşte burası önemli. Bir çok hediyemiz var. Bomba sürprizlerimiz var. Ama siz hediyeleri nasıl kazanacaksınız. Çok basit. Öncelikle şu linkten ön kayıt yaptırmanız gerekiyor. Ardından 4 – 7 Şubat 2016 tarihleri arasında GİST te bizimle tanışmak için standımızı ziyaret etmelisiniz.  Poster ve Kumpara puan kodunuzu tanışmamız sırasında hemen alabileceksiniz.  Ayrıca birbirinden farklı sürpriz Promosyon Hediyelerimiz olacak. Kısacası GİST standımızda bizlerle unutamayacağınız bir fuar coşkusu yaşayacak hediyeye doyacaksınız. Zira ses getirecek bambaşka sürprizlerimizde var. Bu sürprizlerden haberdar olmak, gündem oluşturacak açıklamalarımızı dinlemek üzere standımızda bulunmanız gerekiyor.

Bomba Sürprizlerimize Gelince;

Sürpriz hediyelerimiz. Onlar süper. Onlar başlıbaşına gündeme bomba gibi düşecek zaten. Zira yepyeni aksiyonlara sahne olacak açıklamalar yapacak müthiş ADRENALİN dolu çalışmaların sunumlarını gerçekleştireceğiz. Sürprizlerimiz oyun dünyasına farklı bir soluk getirecek. Süprizlerimize dair bilgilendirme şimdilik bu kadar. Detaylar GİST Stamdımızda çok renkli bir etkinlik ve göz alıcı görsel şovla anlatılacak. Sevinçten zirve yapmak, unutamayacağınız zamanlar geçirmek üzere sizleri standımıza bekliyoruz.