Haberler
Hazır Olun! Steam Yaz İndirimleri 2019 Geliyor

Hazır Olun! Steam Yaz İndirimleri 2019 Geliyor

Steam yaz indirimlerine hazır mısınız? binlerce oyunda %90’a varan indirim fırsatları ve Steam’e özel etkinlikler sizi bekliyor. Ayrıca BursaGB’nin de size özel “İndirim Üstüne İndirim” fırsatı var!
23.06.2019 13:57:03

Steam tarafından her yıl düzenlenen Steam Yaz İndirimlerinin bu yılki tarihi açıklandı. 25 Haziran tarihinde başlayacak olan yaz indirimleri tam olarak iki hafta sürecek ve her yıl olduğu gibi %90’a varan indirimlerle karşılaşacağız.

Ancak bu indirimleri, mevcut indirim üstüne ek indirim koyarak satın almaya ne dersiniz?


Örneğin GTA 5 %60 indirim ile satılıyor. Ancak BursaGB ile mevcut indirimli fiyatın üstüne %30’a varan indirim oranına çıkartabilirsiniz. Nasıl mı? Yaz indirimlerinde bütün fiyatlarımız ekibimiz tarafından mevcut indirim fiyatının da altına çekilecek. Böylece satın alacağınız oyuna indirim üstüne indirim uygulayarak sahip olabileceksiniz.


Satın Aldığım Oyun Bana Nasıl Teslim Edilecek?

BursaGB üzerinden satın aldığınız Steam oyununu, satın alım sırasında sizden istenilen steam profil linkinizi girmeniz gerekmektedir. Daha sonra sepette ödeme işlemini gerçekleştirmenizin ardından ekibimiz tarafından Steam hesabınıza arkadaşlık isteği gönderilecek ve kabul ettiğiniz an oyun size hediye gönderilerek steam hesabınıza tanımlanacak.


Tüm işlemler bu kadar! İndirim üstüne indirim sağlayarak Steam Yaz İndirimlerini inanılmaz bir fırsata çevirebilir ve yıl boyunca indirime girmesini beklediğiniz oyunları çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.Etiketler: Steam Yaz İndirimleri, Steam Yaz İndirimleri 2019, Steam,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »