Haberler
Hitman Marrakesh Haftaya Yayınlanacak

Hitman Marrakesh Haftaya Yayınlanacak

Uygun Fiyatlarla Satın Alabilirsiniz.
27.05.2016 18:57:03

Hitman ‘in çıkışı ile birlikte toplamda yedi bölüm olarak yayınlanacağı netleşmişti. Bu bağlamda PC, PlayStation 4 ve Xbox One Platformları için çıkışını gerçekleştiren Hitman ‘in, Intro Pack ve Sapienza adlı iki bölümü kısa süre önce yayına girdi.  Konumuz olan ve üçüncü bölümü teşkil eden Hitman Marrakesh ise 31 Mayıs 2016 ’da oyun severlerle buluşuyor.


Oyunun tek paket halinde değilde bölüm bölüm yayınlanması oyun dünyası tarafından yoğun bir eleştiri bombardımanına sebep olmuştu. Marrakesh ‘le olumsuz yorumların telafi edilmesi amaçlanıyor. Marrakesh ‘te daha fazla görev, daha büyük bir harita ve ekstra içerik oyun severleri bekliyor olacak.Kısa süre içinde cazip fiyatlar ve onlarca Kumpara puanla BursaGB stoklarında yer alacak olan Hitman Marrakesh ‘ten önce farklı bir Hitman deneyimi yaşamak isterseniz aşağıdaki bağlantılardan dilediğinizi seçip uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.


Satın alımınızla birlikte hesabınıza onlarca bonus hediye Kumpara puan yüklenecek. Onlar önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabileceğiniz gibi Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp değerli hediyelerden birinede sahip olabileceksiniz.


➤ HITMAN™ - FULL EXPERIENCE Steam CD KEY Global Satın Al

➤ HITMAN™ - INTRO PACK Steam CD KEY Global Satın Al

➤ HITMAN™ - UPGRADE PACK Steam CD KEY Global Satın Al

➤ HITMAN™ - Absolution STEAM CD-KEY GLOBAL Satın Al


Etiketler: Hitman Marrakesh Haftaya Yayınlanacak,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »