Haberler
Knight Online %50 Sömestr İndirimleri Başladı

Knight Online %50 Sömestr İndirimleri Başladı

Cazip Fiyatlar + Kumpara Puanlar ve Çekiliş Hakları ile Oyunseverlerimiz Yüksek Adrenalin Yaşayacak.
21.01.2016 14:33:58

BursaGB de Sömestr İndirimleri coşkusu devam ediyor. Knigt Online severleri çok sevindirecek bir haberimiz var sırada. Bu haberimiz özellikle öğrencilerimizi ilgilendiriyor. Zira bir yarıyıl boyunca yoğun ders programları arasında ortaya çıkan zihin yorgunluklarını gidermek için sömestr tatili yapacaklar. Doyasıya dinlenip eğitim döneminin yorgunluklarını üstlerinden atacaklar.

BursaGB olarak bizlerde öğrencilerimizin bu dinlenme dönemini daha eğlenceli ve rahatlatıcı bir hale getirmek amacıyla sevdikleri oyunlarda periyodik olarak Sömestr İndirimleri yapmayı planladık. Baştada belirttiğimiz gibi sömestr haberimiz bu defa Knight Online tutkunu oyunseverlerimizi daha çok sevindirecek. Fakat elbette Sömestr İndirimleri sadece belirli bir kitleyi değil tüm oyuncularımızı kapsıyor.

Fırsattan faydalanmanın şimdi tam sırası. Çok cazip fiyatlar, her satım alımda kazanacağınız Kumpara puanlar sizleri bekliyor. Kazanacağınız Kumpara puanlarıyla dilerseniz hediye çekilişlerine katılabilir, yada dilerseniz biriktirdiğiniz Kumpara puanlarınızla hiç ödeme yapmaksızın tekrar Knight Online E Pin Satın Alabilirsiniz.

Hemen sana özel fiyatlarla Knight Online E Pin Satın Al >>

Etiketler: sömestr indirimleri, knight online e pin, koonline epin,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »