Haberler
Knight Online Premium Cash İndirimi!

Knight Online Premium Cash İndirimi!

Knight Online Premium Cash fiyatları dolar kuru düzeltmesi ile siz değerli oyunculara indirimli olarak satışa sunuldu!
24.03.2015 00:19:40

BursaGB ilklerin sitesi olmaya devam ederek Knight Online Premium Cash Esn ürünlerinde yapılan bu indirimi sizlerin satın alabilmesi için stoğunda bulunan tüm Knight Online e-pinlerinde uygulamıştır Daha önce olduğu gibi oyunun ve oyuncunun dostu BursaGB sizlere En uygun Cash premium fiyatları sunmaya devam ediyor!

Knight Online Gold Bar Cash fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.

Knight Online heyecanını kesintisiz bir şekilde yaşayabilmek için Knight Online gold bar hesabınızda bakiyenizin bulunması gerekmektedir. Knight Online Gold bar yani Knight Online gb ile birçok çevrimiçi özellikten faydalanabileceksiniz. Knight Online para hesabı yani Knight Online cash hesabı da yüklü olmalıdır. Bursagb firması yılların tecrübesiyle Knight Online oyunu için gold bar ve cash alışverişlerinizde güvenilir adrestir. Bursagb hesabına havale, kredi kartı ya da mobil ödeme yöntemlerinden size uygun olan yolla ödeme yaparak Knight Online hesabınıza anında gold bar ve cash aktarabileceksiniz. Bursagb 7 gün 24 saat kesintisiz olarak, güvenilir ve hızlı alışverişin tek adresidir.

Etiketler: knight Online, Premium, Cash, Nttgame, Npoints,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »