Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

League Of Legends Sana Özel Mağaza Açıldı

6/3/2016 12:29:43 PM

 Dünyanın en çok oynanan MOBA oyunu League Of Legends geçtiğimiz günlerde U.R.F Modu ‘nu (Ultra Rekabet Faktörü) aktif etmişti. Şimdilerde yaz aylarının iyice yaklaşması ile beraber 'Bende Oyun Moduyum Dominion' aktif edilirken oyunlarda birbiri ardınca etkinliklere doymaz oldu.

Bunu takiben herkesin aklında “Kostüm indimleri ne olacak?”  şeklinde bir soru dolaşmaya başladı.  Oyuncuların mesajlarından ve sözlü ifadelerinden durumu farkeden Riot Ekibi Sana Özel Mağaza Etkinliği ‘ni yeniden başlattı.  

Etkinlik çerçevesinde oyun içinde karakteri mevcut olan 6 adet kostümü birbirinden mükemmel indirimlerle oyunculara sunuyor. Sana Özel Mağaza Etkinliği 23 Haziran ‘a kadar devam edecek.

Şu sıralar okulların yaz tatiline girme zamanına yaklaşmış bulunuyoruz.  Bu yüzden Riot Ekibi oyuncuları oyunda tutmak için birbirinden farklı etkinlikler düzenlemeye devam edecek gibi görünüyor.

Çok Uygun Fiyatlı RP ‘ni BursaGB ‘den hemen satın alıp bu süper kostüm partisine katılabilirsin. Satın alımınla birlikte anında kazanacağın 10 larca Kumpara puan kostüm partisi keyfini ikiye katlayacak.

Unutma puanların önemli. Onları biriktirip sonraki alımlarında kullanabilir yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp süper ürünlerden birine sahip olabilirsin.

 RP Satın Al