Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

League of Legends Yeni Şampiyonu Viego

1/27/2021 10:34:59 AM

Oyun severlerin göz bebeği konumunda olan ve popülerliğini her geçen gün artıran League of Legends, Riot Games tarafından geliştirilmiştir. Son günlerde duyurulan LOL yeni şampiyonu Viego, vadide oyun severler ile buluşmak için hazır hale geldi. LOL oyuncuları şampiyonlar arasındaki hikaye bağlantısını gayet olumlu karşılamıştı. Özellikle Senna, Lucian ve Thresh’in hikayelerindeki gelişmeler oyun severleri etkilemişti. Şampiyon tasarımcısı, şaka yollu bir ifadeyle Mahvolmuş Kral’ı çıkarıp hikayeyi sonlandırmalıyız diyor. Bu fikir çok beğeniliyor ve yeni şampiyon Mahvolmuş Kral oluyor. Mahvolmuş Kral oyun severler ile buluşurken biz de yeni şampiyonun özelliklerini şöyle bir göz atalım.

Kılıç Tekrar Efendisinin Ellerinde Yükseliyor !

League of Legends tarihine göz gezdirdiğimiz zaman Mahvolmuş Kral’ın sembolleşmiş karakterlerden biri olduğunu görüyoruz. Viego’nun yaşamı ve Afete neden olan olayların üstünden tam 1000 yıl geçmesine rağmen sonuçları hala Runeterra’nın olduğu yerde hissedilmektedir.

Pasif - Kralın Hükmü : Yeni şampiyonumuz öldürdüğü ya da asist yaptığı şampiyonları geçici olarak kullanabilir ve sağlıklarının bir kısmını iyileştirebilir. Viego’nun eşyaları, saldırıları ve nihai olmayan yetenekleri, öldürülen düşmanlarının olur ve ultisini tekrar kullanma hakkına sahip olur. Düşman karakterlere doğru hareket edince ekstra hareket hızı kazanarak daha hızlı hareket etme kabiliyeti edinir.

Q - Mahvolmuş Kralın Kılıcı

Pasif: Pasif saldırı sayesinde hedef şampiyonun canının yüzdelik bir kısmı hasar olarak rakibin canını azaltır. Yakın zaman rakip şampiyona saldırırsanız rakibinize iki kere hasar verirsiniz. Yapılan ikinci saldırı rakibinizin canını hedef almaktadır. Tabii ki yine isabet etkisi olur ve kritik etkisi yaratabilir. Ele geçirme sırasında da korunmaktadır.

Aktif: Bu yetenek ile kılıç ileri doğru saplanır ve yoluna çıkan bütün düşman şampiyonlara hasar verir.

W - Hortlağın Dişleri: Bir süre bekledikten sonra öne doğru atılan Viego, ilk isabet ettiği rakip şampiyonu sersemleten ve hasar bir sis patlamasına sebep olur. Bu yeteneği doldurarak kullanırsanız, sersemletme süresi uzayacaktır.

E - Ecel Yolu: Yakında bulunan bir duvarın etrafını sis bulutu saran Viego, sis bulutunun içinde görünmez olur. Sis bulutunun içindeyken Viego, atak ve hareket hızı kazanmaktadır.

R - Kederli Yürek: Düşmandan ele geçirdiği vücuttan ileri doğru ışınlanan Viego, menzilinde bulunan en düşün canı olan rakip saldırır. Rakibin can miktarına göre hasar veren Viego, etrafta bulunan şampiyonları da ortamdan uzaklaştırmaktadır.

League of Legends yeni şampiyonu özellikleri ve yetenekleri hakkında sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Viego ile sihirdar vadisinde keyifli oyunlar diliyoruz. Mahvolmuş Kral’ın hikayesine tanıklık etmeye hazır olun !