Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Legend Online 5.7 Sürümü Süper Yeniliklerle Geliyor

6/16/2016 2:00:28 PM


Onu çok seviyorsunuz. Dahası sadece siz değil dünya çapında çok büyük bir hayran kitlesi tarafından seviliyor. Evet Legend Online ‘den bahsediyoruz. Sadece Türkiye ‘de tam 20 Milyon kullanıcılı geniş bir kitleye hitap eden popüler web tabanlı MMORPG Oyunu şimdilerde Legend Online, 5.7 Sürümü ile efsane niteliğindeki yeniliklere imza atıyor.  


Legend Online Titanın Gücü olarak adlandırılan Legend Online, 5.7 Sürümü ile oyuna  yepyeni sistemler, harika özellikler ve birbirinden ilgi çekici eşyalar ekleniyor ki bunlara yenilenmiş geliştirme seçenekleride dahil.


Şehir tasarımlarının baştan sona değiştiği, yeni özellikleriyle farklı düşmanların eklendiği Legend Online Titanın Gücü sürümünde sizi yüksek seviyede keyif ve heyecan bekliyor. Şimdi bu yeniliklere kısaca göz atalım.

 

➤ Yenilenen Ev Sistemi

Legend Online, 5.7 Sürümü ile oyundaki Çiftlik Sistemi tasarımı baştan aşağı değişiyor. Artık daha bol ödül kazanacağınız  “Kişisel Ev”, “Ahır” ve “Çiftlik” şeklinde üç ayrı bölüm var karşınızda. Tabiki bu daha eğlenceli. Zira kendi kişisel tasarımlarınızı, hayal dünyanızı oyuna yansıtabileceksiniz.

 

Yeni Arkeoloji Sistemi

Legend Online ’a 5.7 Sürümü ile eklenen yepyeni sistemlerden biri.  Artık bir arkeolog gibi kazı yapabilecek ve tıpkı hazine bulur gibi değerli eşyalar ve dekorasyon malzemeleri kazanacaksınız. Süper özellik. Oldukça fazla keyif alacaksınız.

Yeni Arkeoloji Sistemi haritaları 5 parçadan oluşuyor.  Bunlar Sis Ormanı, Özgürlük Otlağı, Sonsuz Bataklık, Ölüm Çölü, Deneme Alanı şeklinde isimlendirilmiş. Her bir haritada adeta ödül yağmuruna tutulacaksınız.

 

➤ Yeni Grup Ek Sahnesi

Sizi büyük bir mücadelenin beklediği 3 farklı BOSS içeren bu zorlu sahneler oldukça yorucu. Tabi yorulduğunuz bu mücadele sonrası çok keyif alacaksınız. Dahası bu mücadele sırasında kazanacağınız Kırmızı Ekipman birleştirme malzemeleri keyfinizi ikiye katlayacak.

Tabiki bu aşamada oyuncuların yeni eklenen grup sahneleri “Bataklık” ve “Kara Mağara” da yapacakları mücadeleden önce meslek gelişimi 2 yi tamamlamış olması gerekiyor.  Ayrıca savaş gücü 4500k olmalı. Bu şart yakalayacağınız başarı için gerekli olan bir kural özelliğinde.

 

➤ Meslek Gelişimi 2

Bu özellik 2 aşamadan oluşuyor. Yukarıda da vurguladığımız gibi şartları yerine getirmişseniz Gökyüzü NPC Brat aracılığıyla meslek geliştirme görevlerini bitirip  söz konusu 2 meslek gelişim aşamasından birini seçebiliyorsunuz.

 

➤ VIP ve Cin Antlaşması

Mevcut VIP ve Cin Antlaşması Özelliği Legend Online, 5.7 Sürümü ile büyük oranda yenilendi. Artık içerik olarak çok daha zengin.  Bilindiği üzere bu iki özellik ücretli.  Ancak yenilenen ve dahada güçlendirilen özelliklere rağmen herhangi bir fiyat artırımı yapılmadı. Aksine eskisine oranla haftalık ödüller, indirim ve kazançlar artırıldı. Tabiki bu durum ekstra bir sevince sebep oldu.

Daha bitmedi. Süper heyecana sebep olan Legend Online, 5.7 Sürümü ‘nü kutlamak adına oyunculara birbirinden farklı 8 hediyede veriliyor. Nedir bunlar;

 

➤ Büyük EXP Kitabı*1,

➤ Kutsal EXP Kitabı*1,

➤ Büyük Sefer*3,  

➤ Büyüme Taşı*50,

➤ Peri Kristal İnci*50,

➤ Tattoo Boyası*3000,

➤ 200 İndirim Kuponu*1,

➤ 50 İndirim Kuponu*1

 

Bu her zaman karşılaşılan olağan bir durum değil tabiki çok sevindiniz.  O yüzden bir an önce tarayıcı tabanlı Legend Online dünyasına giriş yapıp Legend Online Titanın Gücü keyfini sonuna kadar yaşamak isteyeceksiniz.


O halde oyun dünyasının en uygun fiyatlarını sunan oyuncu dostu fiyat politikasından ödün vermeyen BursaGB kalitesiyle Ucuz Legend Online Elmas satın alıp keyfinizi daha çok artırabilirsiniz. Yapacağınız satın alım sonrası anında kazanacağınız bonus hediye niteliğindeki Kumpara puanlarda ekstra ekstra hediyemiz olsun.


Onlar önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilecek yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp çok değerli ürünlerden birine sahip olabileceksiniz. Dört bir yandan hediye yağmuruna tutulacağın bu fırsatı kaçırma.


➤  Legend Online Elmas Satın Al