Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Mafia 2 Yeniden Steamde Üstelik %80 İndirimle

6/7/2016 3:20:23 PM


21 Haziran 2010 tarihinde piyasaya sürülen sandbox tarzı üçüncü şahıs nişancı türü oyun Mafia 2     dünyaca popüler oyun platformu Steam 'de tekrar satışa çıkıyor.


Ve sıkı durun. Üstelik tam ➤ %80 oranında indirimle. Normal fiyatı 49 TL olan oyunu 8 Haziran 2016 tarihine kadar aşağıdaki resimdede göreceğiniz üzere Steam ‘den ➤ 9,80 TL olan indirimli fiyatıyla satın alabileceksiniz.Dahası DLC 'lerde 8 Haziran tarihine kadar %80 indirime tabi. Bu odukesinlikle kaçırılmaması gereken bir fırsat.


Mafia 2 Steam Sayfası açıldı ve satın alma butonu aktif edildi. Dahası eğer satın almayıp sadece oyunun demosunu incelemek isterseniz Mafia 2 Demo ‘yada Steam sayfasında ulaşabileceksiniz.


Ayağına kadar gelen bu süper Mafia 2 İndirim fırsatını kaçırmamak için çok fazla zaman yok. 8 Haziran son tarih. Hemen şimdi Uygun Fiyatlı Steam Cüzdan Kodu ‘nu Satın Al satın alımınla birlikte hesabına yükleyeceğimiz bonus hediye niteliğindeki Kumpara puanlarınıda kap. Süper indirim keyfinin iki katına çıksın.


Kumpara puanların çok önemli unutma. Onları biriktirip sonraki alımlarında kullanabileceğin gibi Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp değerli ürünlerden birinede sahip olabilirsin.


MAFİA 2 İNDİRİMLİ  ➤ ➤  Steam Cüzdan Kodu Satın Al