Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Metin2 Yumurta Bayramı Etkinliği!

3/26/2015 10:54:40 PM

YUMURTALARI YUVARLAYACAĞIZ!

"Bahar mavi kurdelesini …" Metin2 Yumurta Bayramı Etkinliği!

Paskalya Metin'lerinden omlet yap ve sihirli yumurtalar kazan. Her yıl olduğu gibi paskalya yumurtaları toplayabilir ve bunları Paskalya Tavşanı'nda değerli eşyalar karşılığında takas edebilirsin.

Bayram yumurtasız olmaz
Paskalya Metin'leri sihirli yumurtalar ve değişik düşürmeler veriyor.

Yumurta takasında gözünü dört aç
Paskalya Tavşanı seni topladığın yumurtalar için ödüllendiriyor.

Tavşanların ipini sal
Harika tavşan kostümleri, sevimli paskalya kıyafetleri ve iki yeni binek Market'te seni bekliyor.


Metin2 Ejder Parası, Yang, M2Bob, Nesne Market fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.

Metin2 oyununda oyunun devamlılığı için ep yani ejder parası hesabında bakiye olması gerekmektedir. Metin2 ep hesabı oldukça önemlidir. Bunun yanında oyun içindeki sanal para olan Metin2 yang hesabınız da oldukça önemlidir. Ayrıca Metin2 m2bob botunun kullanımı da oyunun devamlılığı açısından önemlidir. Bursagb Metin2 oyunu için Ejder Parası ep, yang ve m2bob için tercih etmeniz gereken en güvenilir satın alma sitesidir. Bursagb ile Metin2 oyununuzda yer alan oyun hesaplarınıza kolayca kredi ekleyebilirsiniz. Bunun için Bursagb hesabınıza kredi kartı, havale ya da mobil ödeme ile ücret yatırmanız yeterlidir. Sadece satış değil Metin2 yang ve Metin2 item takas konusunda da Bursagb güvenilir bir oyun puanı sitesi olarak 7/24 hizmetinizdedir.