Haberler
Minecraft Premium Nedir? Fiyatı ve Özellikleri

Minecraft Premium Nedir? Fiyatı ve Özellikleri

Minecraft Premium nedir, nasıl satın alınır ve Premium fiyatı ne kadar? gibi Minecraft Premium sorularının cevabı bu içeriğimizde!
14.01.2020 16:48:43

Minecraft, dünya genelinde her 7’den 70’e her kesim tarafından oynanan bir yaratıcılık ve açık dünya oyunu. Düşük sistem gereksinimleri ile bir çok sistemin rahatlıkla açabildiği Minecraft ile kendi dünyanızı oluşturuyorsunuz. Ancak oyuncular tek başına oynamak yerine çok oyunculu modu tercih ediyor ve bunun içinde Minecraft Premium gerekiyor. Peki, Minecraft Premium nedir? fiyatı ve özellikleri hakkında sizler için detaylı bir bilgilendirme yaptık. 


Minecraft Premium Nedir? 


Minecraft Premium, oyunculara çoklu oyuncuya yani sunuculara erişim sağlıyor. Böylece herkesle beraber farklı sunucularda, farklı oyun modlarında Minecraft oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, oyuna gelen yeni güncellemeleri internetten aramak yerine otomatik olarak indirebiliyor ve oyuna gelen yenilikleri anında etkin şekilde görebiliyorsunuz. 


Ayrıca, Minecraft Marketplace’a erişim sağlayıp, oyuncular tarafından oluşturulan craftlara Coin ile sahip olabilirsiniz. 


Kısaca:

1- Çoklu oyuncuya bağlanabilir,

2- HungerGames gibi modları oynayabilir,

3- Kendi skinini yaratabilir,

4- Twitch.tv bağlantısı kurarak anlık yayın açabilir,

5- Güncellemeleri anında indirebilir,

6-  Minecraft Marketplace’a bağlanabilir,

7-  Sana özel adın ve görünüşe sahip olabilirsin.


Minecraft Premium Fiyatı


Minecraft Premium fiyatı, Mojang tarafından belirlenmekte ve Mojang üzerinden satın alınmakta. Ancak CD Key sistemi ile internette yer alan birçok oyun satış firmasında daha uygun fiyata satılabiliyor. Bu oyun satış firmalarından birisi ise BursaGB. 12 Yıldan bu yana aktif olarak canlı destek, kolay - komisyonsuz ödeme altyapısı gibi oyunculara daha birçok fırsat sağlıyor ve Minecraft, Knight Online, GTA 5 gibi daha binlerce oyunu indirimli fiyatlarla satışa sunuyor.


Hemen sende BursaGB üzerinden indirimli Minecraft Premium satın al ve indirimli fiyat avantajını kaçırma! 


Minecraft Premium Nasıl Satın Alınır?


1- bursagb.com'a giriş yap ya da misafir sepetini kullan. (Misafir sepeti, oyunu sepete attığınızda kullanılabilen bir özelliktir)

2- Minecraft Premium paketini seç ve sepetine ekle. 

3- Ödeme işlemini gerçekleştir ve kodunu al! 


Hepsi bu kadar. Minecraft Premium kodu anında “siparişlerim” kısmına gelmekte. Misafir sepeti ile satın alan müşterilerimizin kodları ise SMS olarak gönderilmekte. Bu kodu Minecraft resmi sitesine üye olurken “CODE” kısmına girdiğiniz zaman aktifleştirebilir ve sizde Minecraft Premium sahibi olabilirsiniz.


Minecraft’ı Neden BursaGB’den Satın Almalıyım?


BursaGB, tam 12 yıldan bu yana oyuncular için indirimli oyun kodları satıyor, turnuvalar düzenliyor ve daha önce görülmemiş fırsatlar sunuyor. Canlı destek hizmeti, indirimli fiyat avantajı, her alışverişte çekiliş puanı kazanma ve komisyonsuz ödemenin yanı sıra satın alınan oyunu hemen teslim etme özelliği seni bekliyor!
Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »