Haberler
Motosiklet Oyunu RIDE 2 Duyuruldu

Motosiklet Oyunu RIDE 2 Duyuruldu

Uygun Fiyatlı Steam Cüzdan Kodunu Al Motor Yarışlarına Katıl
10.06.2016 11:45:25

Geliştiriciliğini Milestone ‘un yaptığı Motor Yarışı Ride 2'nin duyurusu geçtiğimiz saatlerde yapıldı. Dağıtımını Square Enix firmasının yapacağı oyun için oldukça başarılı bir sinematik fragman hazırlanmış olması da ayrıca dikkatlerden kaçmadı. Aşağıdan izleyebilirsinizRide 2 ‘de 220 adet kişiselleştirilebilir motosiklet yer alacak. Nordschleife, Nürburgring ve Nortwest 200 gibi ünlü yarış pistlerinde geçecek olan zorlu ve adrenalin dolu motor yarışlarında oyuncular kazanmak için birbirleriyle kıyasıya mücadele edecek.

Oldukça ilgi çekecek gibi görünen Ride 2 2016 yılı sonbahar aylarında PlayStation 4, Xbox One ve PC için satışa sunulacak. Ayrıca oyun Steam üzerindende oynanabilecek.

Çıkışıyla birlikte stoklarımızda yer alacak Ride 2 için gerek Konsol gerek Steam olmak üzere hangi platformda oynamayı tercih ediyorsanız o platform için uygun fiyatlı kodunuzu kalitesinden ve oyuncu dostu fiyat politikasından yıllardır ödün vermeyen BursaGB ‘den satın alabilirsiniz.

Satın alımınızla birlikte her zaman olduğu gibi anında hesabınıza yüklenecek olan bonus hediye niteliğindeki 10 larca Kumpara puan sizlere ekstra keyif olması için amaçlandı. Onlar önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp süper ürünlerden birine sahip olabilirsiniz. 


Playstation Platformu İçin ➤  Play Station Network Card Satın Al

Playstation Platformu İçin ➤  Playstation PLUS Card Satın Al

Xbox Platformu İçin ➤  Xbox Live Gold Üyelik Satın Al

Steam Platformu İçin ➤  Steam Cüzdan Kodu Satın Al


Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »