Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Necromancer Xul Savaşa Katılıyor !

3/1/2016 12:28:19 PM

Blizzard tarafından yapılan açıklamada Heroes of The Storm ’a bu hafta 2 yeni kahraman daha ekleneceği belirtilmişti. Sözü geçen 2 kahramandan biri bütün oyuncuları oldukça heyecanlandıran Necromancer Xul. Bilindiği üzere Necromancer Xul hali hazırda zaten Diablo 2 ’nin çok sevilen kahramanı. Dahası Necromancer Xul Diablo 2 ‘nin ilk kahramanı. Blizzard çok sevilen bu karakterin diğer karakterlerle etkileşimlerini ve oyuna katacağı yüksek heyecanı göz ardı etmemiş. Necromancer Xul kendine has bir oynanış şekline sahip. Çok farklı yetenekleri var ve Heroes of The Storm 'daki bilindik alışılmış oyun tarzını tamamen değiştirebiliyor.

Necromancer Xul ‘un Yetenekleri

Spectral Scythe Yeteneği : Elindeki tırpanı boomerang gibi kullanabiliyor. Fırlatılan tırpan 5 saniye sonra geri dönüyor.

Curse Strike Yeteneği : Etkili vuruşlarla rakiplere lanet bırakıp saldırı hızlarını %50 oranında düşürüyor.

Bone Prision Yeteneği :  2 saniyelik uyarı aldıran ve rakibi şaşırtan bir yetenek.

Poison Nova Yeteneği :  Xul ’un yanındakilere çok büyük hasarlar verebildiği bir yetenek. Takip takımın tamamını yok edebilir veya zor duruma sokabilirsiniz.

Skeletal Mages Yeteneği : Düşman iç hatlarına sızmak için kullanılan bir yetenek. İskelet büyücülerden oluşan bir duvar oluşturuluyor.Oldukça etkili bir yetenek.

Ayrıca ek olarak klavyedeki 1 tuşuna bastığınız takdirde Bone Armor Yeteneği aktif oluyor ve alınan hasarın %25 lik bölümünü 3 saniyede azaltıyor. Görülen o ki,  Necromancer Xul ile Heroes of The Storm ‘a oldukça yüksek oranda bir heyecan fırtınası ekleniyor. Bu sayede oyun daha heyecanlı ve eskisinden daha aktif bir seviyeye yükseliyor. 


Necromancer Xul 'un dahil olduğu Heroes of The Storm heyecanını BursaGB 'ye özel çok uygun fiyatlarla yaşayabilirsiniz. Satın alımlarınız esnasında üyelik hesabınıza anında yüklenecek olan Kumpara puanlarla hediye çekilişlerimize katılabilir heyecanınızı iki katına çıkarabilirsiniz. 

Heroes of the Storm CD Key Satın Al