Haberler
Overwatch Competitive Mod Güncellemesi Geliyor

Overwatch Competitive Mod Güncellemesi Geliyor

Uygun Fiyatlı Overwatch Origins Edition CD Key Satın Al
12.07.2016 14:53:51

Bilindiği üzere büyük merakla beklenen Overwatch dereceli maçları başladı. Fakat ortada sorunlar var.  Söz konusu bu sorunlar sebebiyle oyuncular sürekli ceza alıyor. Durumun geri bildirimler ve değişik yollarla Blizzard ‘a ulaştırılması neticesi yetkililer çözüm için düğmeye bastı.


Mevcut sorunun farkında olduklarını ve bunun için acil çözüm üretecekleri açıklamasını yapan Jeff Kaplan, konuşmalarının devamında “Gelecek hafta bazı düzeltmeleri getireceğiz” dedi. Gelecek olan Overwatch Competitive Mod Güncellemesi ile birlikte bu sorunlarında çözümlenmiş olmasını bekliyoruz.


Haftaya gelecek olan Overwatch Competitive Mod Güncellemesi için şimdiden keyiflenebilir ve henüz yapmadıysanız BursaGB ‘den çok uygun fiyatlarla Overwatch Origins Edition CD Key satın alabilirsiniz.


Ayrıca satın alımınızla birlikte kazanacağınız bonus hediye niteliğindeki onlarca Kumpara puan mevcut sevincinizi iki katına çıkaracak. Onları biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir veya Kumpara çekilişlerimize katılarak süper ürünlerden birine sahip olabilirsiniz. 


 ➤  Overwatch Origins Edition CD Key Satın Al


Etiketler: Overwatch,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »