Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

PES 2017 Süper Özelliklerle Geliyor

5/31/2016 12:13:04 PM


Futbolu özellikle dijital ortamda oynamaktan hoşlananları oldukça sevindirecek bir haberimiz var.  Büyük bir merakla beklenen PES 2017 yapımcısı Konami tarafından nihayet resmi olarak duyuruldu.

Çıkış tarihi olarak net bir tarih henüz verilmeyen PES 2017 ‘nin haziran ayında düzenlenecek olan E3 Oyun Fuarı 'nda çıkış tarihinin açıklanması bekleniyor.

PES 2017 PlayStation 3, PlayStation4,Xbox One, Xbox 360 ve PC platformu için çıkışını gerçekleştirecek.

PES 2017 temelinde Fox Engine Oyun Motoru 'nun daha geliştirilmiş versiyonunu kullanıyor. En büyük yeniliklerinden biri Real Touch Teknolojisi.  Oyun sırasında yaşanan ikili mücadelerde artırılmış gerçekliği daha üst düzeye çıkarmak için kullanılacak bu teknoloji ile oyun oldukça keyifli bir hale gelecek.


PES 2017 Özellikleri :

➤ Daha Gerçekçi Dokunuş :  Bu defa oyundaki her bir oyuncunun top kontrolü birbirinden farklı olacak. Özellikle ikili mücadele esnasında söz konusu bu farklılık ön plana çıkacak.


➤ Profesyonel Takım Kontrolü : Oyun sırasında takımın defans ve atak sistemini daha profesyonel derecede farklı özelliklerle kontrol edebileceksiniz.


➤ Daha Çevik Kaleci :  Aldığımız bilgilere göre PES 2017 kalecileri PES Serisi oyunların şimdiye kadarki  en çevik hareket ve animasyonlarına sahip olacak. Böylece daha kaliteli ve profesyonel kurtarışlar yapabilecekler.


➤ Üst Düzey Kaliteli Görsellik : Fox Engine Oyun Motoru ile PES 2017 ‘de görsellik çok daha kaliteli ve üst düzeye taşınıyor. Dahası oyuncu karakterleriyle birlikte tribünlerdeki izleyicilerde daha kaliteli bir görsellikle sunuluyor. 


Haziran 2016 gibi çıkması beklenen PES 2017 Heyecanı için oyuncu dostu fiyat politikasıyla BursaGB ‘nin cazip fiyatlarından faydalanabilir şimdiden yerinizi ayırabilirsiniz. Böylece hem gelebilecek fiyat dalgalanmalarından etkilenmeyecek hemde satın alımızla birlikte bonus hediye niteliğinde onlarca Kumpara puan kazanacaksınız.


Kumpara puanlarınız önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir veya dilerseniz sitemizde düzenlediğimiz Hediye Çekilişleri  ‘ne katılıp süper hediyelerden birine sahip olabilirsiniz. Playstation Platformu İçin ➤  Play Station Network Card Satın Al

Xbox Platformu İçin ➤  Xbox Live Gold Üyelik Satın Al