Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Playstation TV Üretimi Durduruldu !

3/5/2016 3:10:18 PM

Şaşırtan haber Sony 'den geldi. Farklı kullanım amaçları için ürettigi Playstation TV 'de artık sona geldiğini duyurdu.  Bilindiği üzere oldukça gösterişli bir sunumla çıkış yapmıştı. Buna ragmen gelen beklentileri gerek üretim gerekse tüketim anlamında  tam anlamıyla karşılayamadı. Bu durum geçtiğimiz günlerde Playstation TV 'nin üretiminin durdurulmasıyla neticelendi. 

PS Vita oyunlarının televizyon üzerinde oynanabilmesine olanak sağlamasının yanı sıra PS4 oyunlarına uzaktan ulaşıp oynayabilme gibi bir özellikte sunan Playstation TV,  ilk olarak  Kasım 2013 ‘te Japonya ‘da piyasaya sürülmüştü. Dünya geneline yayılması Ekim 2014 'ü bulan teknolojik cihazin Japonya üretimi ve satışının durdurulduğu duyuruldu. Öyle görünüyor ki önümüzdeki günlerde dünya genelinde tüm pazarlarda da durdurulma kararı uygulanacaktır.  Ne diyelim bu karar herkes için hayırlı olacaktır kuşkusuz.

Playstation TV Üretimi Durduruldu başlıklı araştırma haberimiz gündeme dair bilgi edinmeniz açısından eklendi sitemize. Elbette bu durum sizin oyun zevkinizde herhangi bir engel teşkil etmeyecek. Siz PSN Oyunları eğlencenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.  Rakipsiz BursaGB fiyatlarıyla Playstation Network Card satın alıp Tüm PSN Oyunları ‘na ulaşabilirsiniz. Hem çok cazip fiyatlarla sevdiğiniz oyunları oynayıp hemde sitemizden yapacağınız her satın alımda üyelik hesabınıza tanımlanacak Kumpara puanlarla oyun zevkinizi iki katına çıkarabilirsiniz.

  Playstation Network Card Satın Al