Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Point Blank Ürünlerinde Kampanya Zamanı !

2/19/2021 2:23:41 PM

Point Blank oyunu, akıcı oyun yapısı ve etkili görselleri sayesinde ücretsiz FPS oyunları arasından sıyrılmayı başarıyor. Point Blank oyununun türkçe arayüz sunması kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanırken oyun içi gerçekçi görsel ve ses efektleri sayesinde kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor. Oyun severler ile ücretsiz bir şekilde buluşan Point Blank, oyun içi ödül dağıtımları ile de oyun tutkunlarını etkilemeyi başarıyor. Ek olarak Point Blank turnuvaları da düzenleniyor ve büyük para ödülleri dağıtılıyor. Oyun içerisinde zaman zaman taktik kurmalı ve taktiksel dehanızı konuşturmanız gerekebilir. Oyun içerisinde level atlamak, gelişmek veya çeşitli silahlara erişim hakkına sahip olmak için puanlara ihtiyacınız olacaktır. Bu puanları avantajlı fiyatlar ve hızlı teslimat ile BursaGB sitesinden temin edebilirsiniz.

Point Blank Ürünleri BursaGB’de !

Point Blank TG satın alarak oyun zevkini artırabilir hatta katlayabilirsiniz. Birçok ve oyun ürününde olduğu gibi Point Blank ürünleri de uygun fiyatlarla BursaGB’de oyun severleri bekliyor. Temel amacını müşteri memnuniyeti olarak belirleyen BursaGB, bu doğrultuda hızlı teslimat ve avantajlı fiyatlar sunarak oyun tutkunlarını memnun etmeyi başarıyor. Point Blank ürünlerini el yakmayan fiyatlar ile satın alarak oyun içerisinde clan kurup oyun deneyiminizi artırabilirsiniz. Size uygun olan ödeme yöntemi ile BursaGB üzerinden PB oyun hesabınıza istediğiniz an yükleme yapabileceksiniz !

Point Blank Ürünlerinde Kampanya Zamanı !

Point Blank oyununda e-pin ile yükleme yaptıkça kazandıran bir kampanya oyun severleri bekliyor. 12 Şubat 2021 ve 5 Mart 2021 tarihleri arasında eşsiz bir kampanya bütün Point Blank tutkunlarını bekliyor. Belirlenen tarihler arasında E-pin ile ödeme yaparak AUG A3 Yaz Kasası,Hafif Makinalı Kasası,Süper Kasa,2018 Premium Bıçak Kasası ve Premium AUG Kasası sahibi olabilirsiniz !

1- 4.500 TG E-pin yükleme yapan bütün oyun severlere 1 adet ‘’Süper Kasa’’

2- 7.000-21.000 TG arasında TG E-pin yükleme yapan Point Blank severlere 1 adet ‘’ AUG A3 Yaz Kasası ve Hafif Makinalı Kasa’’

3- 21.000 TG E-pin ile yükleme yapan herkese 1 adet ‘’AUG A3 Yaz Kasası,Hafif Makinalı Kasası,Süper Kasa,2018 Premium Bıçak Kasası ve Premium AUG Kasası’’

AUG A3 Yaz Kasasından 1-30 günlük

Süper Kasadan 1 günlük

Hafif Makinalı Kasadan 1-7 günlük 2018

Premium Bıçak Kasadan 1-7 günlük

Premium AUG Kasadan 1-30 günlük ürün kazanabilirsiniz.

Not: Kampanyadan yararlanabilmeniz için e-pin ile yükleme yapmanız gerekmektedir. Yüklemeler tek seferde yapılmalıdır. Parça parça ile yapılan yüklemelerden ödül alamazsınız. 12 Şubat - 5 Mart 2021 tarihleri arasında bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ek olarak TG yüklemeleriniz sonucunda kazandığınız bonuslar TG miktarına dahil değildir.