BursaGB
SEPETİM
Bu alışverişte toplam 23.00 ₺ indirim uygulandı.

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Alışveriş'e devam edin.

Hediye Olarak Gönder

Ödeme işlemi sonrası belirttiğiniz e-posta adresine hediye olarak gönderilecektir.

İndirim Kodu Kullan

Kupon kodu ödeme sayfasında aktif olacaktır.

PUBG 7. Sezon Çok Yakında Başlıyor - Çıkış Tarihi ve İçeriği

18.04.2020 08:44:25

2016 Yılından bu yana oyuncularla birlikte olan PUBG, yeni sezon tarafında PUBG Mobile’ın aksine bir hayli detaylı ve uzun süreli güncellemelerle destekleniyor. PUBG 7. Sezon kısa süredir test sunucusunda kısmen aktif olsa da güncelleme içeriğine dair tam detaylı bilgiler geçtiğimiz günlerde resmi olarak yayınlandı. 


PUBG yetkilileri, 7. Sezon için şu açıklamayı yaptı. “Sezon 6 ile Karakin’i oyuna eklediğimizde, Vikendi’yi kısa süreli bir tatile göndermiştik. Bu süre boyunca PUBG’nin buzlu Battleground haritasına yeni ve özel unsurlar eklemek üzerinde çalıştık. Bitişe çok yaklaşmışken, geçtiğimiz ay, bazı geri dönüşleri almak ve düzenlemeleri yapmak için PUBG Partnerleri ile bir test gerçekleştirdik. Güncelleme 7.1 ile savaşa geri getirilmiş Vikendi’yi tanıtmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz! “


Vikendi Yenilenmiş Haliyle Karşımızda Olacak

Karakin haritası ile Vikendi’nin güncelleme süreci başladı ve sonunda haritanın yenilenen tarafları tamamlandı ve yapılan değişiklikler 7. Sezon ile oyuncularla buluşmaya hazır hale getirildi. Yeni Vikendi haritasında 


Vikendi haritasında: Demiryolu üzerinde hareket eden yeni tren eklendi. Bu tren, harita boyunca bulunan 6 Bağlantılı raylı büyük bir tren hattını üzerinde hareket edecek. Bu tren, belirli istasyonlar üzerinde geçiçi olarak duracak. Oyuncular bu trene binip harita üzerine yolculuk edebiliyor. Bununla beraber karla kaplı arazilerin azaltılması, kar bisikleti ve kar araçlarının kaldırılması, hava durumunun açık ya da karlı olması, dokular üzerine yenilenme ve kargo deposu adında yeni bir mekan haritaya dahil edildi. Ayrıca, oyuncuların artık daha fazla saklanacak alanının olduğu belirtildi.


Survivor Pass: Cold Front


7. Sezonun Vikendi yenilenmesi, güncellemenin sadece bir kısmını kapsıyor. Yeni silah Mosin-Nagant, Quality of Life İyileştirmeleri, hata gidermeleri, grafik optimizasyonları ve daha fazlası 7. Sezon ile gelecek güncellemede sizleri bekliyor. Eh, bu güncelleme ile yeni Survivor Pass ile geleceğini belirtelim. Survivor Pass: Cold Front’un içeriğini hızlıca paylaşalım.


Survivor Pass: Cold Front, Sezon 7 ile en tarz ekipmanları ve giysileri kuşanmanızı sağlayacak. Dinoland çalışanından ve maskot temalı kostümlerine kadar yeni kozmetikler PUBG oyuncularını bekliyor olacak. Yeni topluluk görevleri ve sezon görevleriyle hediye eşya kazanabilirsiniz. 


Kampanya ! BursaGB üzerinden 21 Nisan’da Survivor Pass: Cold Front satın al ve indirimli fiyat avantajını yakala. Üstelik hızlı teslimat, güvenli ödeme kanalları ve canlı destek hizmeti seni bekliyor.

PUBG 7. Sezon Ne Zaman Çıkacak ?

Vikendi haritasını özlediniz mi ? yenilenmiş haliyle PUBG 7. Sezon çıkış tarihi PC için 21 Nisan'da, konsol için ise 28 Nisan olarak belirlendi. 

Şifrelenmiş Veriler İle
Güvenli Alışveriş
Otomatik Teslimat
7/24 Müşteri Hizmetleri
Sürekli Müşteri Memnuniyeti
Mağaza Hizmeti İle
Güvenli Eticaret
Uygun Fiyat
Kaliteli Hizmet