Haberler
PUBG Mobile 12. Sezon Detayları - Çıkış Tarihi ve Ödüller

PUBG Mobile 12. Sezon Detayları - Çıkış Tarihi ve Ödüller

PUBG Mobile 12. Sezon çıkış tarihi, BattlePass içeriği ve daha fazlası BursaGB'de.
21.02.2020 14:41:30 Google Play’de en çok oynanan çevrimiçi aksiyon oyunu olan PUBG Mobile, 12. Sezon için bir çok detayı paylaştı. Paylaşılan bilgiler arasında 12. Sezon çıkış tarihi, yeni sezon ödülleri ve görev listesi gibi birçok bilgi yer alıyor.


 Battlegrounds alanında rakiplerini arkasında bırakan PUBG Mobile, her sezon ile yeni silah, paraşüt ve araç skinleri gibi unsurlarla yepyeni bir tema oluşturuyor. Oyuncular, bu tema ile takımını üst düzeye taşıyor ve ve yepyeni heyecanlar yaratıyor.

PUBG Mobile 12. Sezon Detayları


 Özellikle BattlePass ödülleri üzerine durulan yeni PUBG Mobile 12. Sezon ile oyuna yepyeni savaşçı skinleri ve efsane motor tasarımı ekleniyor. PUBG Mobile 0.17.5 güncellemesinin bir hayli detaylı ve önceki sezonlara nazaran oyuncuların daha fazla ilgi çekeceği planlanıyor. Bunların yanı sıra, PUBG Mobile ekibi yeni sezon ile 2. Yılını kutlayacak. Yani bir çok oyun etkinlikleri ve ödüller oyuncuları bekliyor. 


PUBG Mobile 12. Sezon Çıkış Tarihi


 PUBG Mobile 12. sezon çıkış tarihi, 10 Mart tarihinde PUBG Mobile 0.17.5 güncellemesi ile aktif hale gelecek ve 11. Sezon sona erecek. Cyberpunk temasını yansıtan 12. Sezon için BursaGB üzerinden indirimli UC Satın al ya da yeni sezon ile ürünlerimiz arasına eklenecek 12. Season Pass satın al. BursaGB ile UC satın almak çok kolay. İster kayıt olarak, ister misafir sepeti üye olmadan indirimli UC fırsatını yakalayabilirsiniz. Kodunuzu satın aldığınız andan itibaren kodunuz hemen size iletilir. Canlı destek ekibimiz ile bilgi ve destek alabilir, her alışverişinizde kazanacağınız çekiliş puanı ile haftalık ve aylık çekilişlerimize katılabilirsiniz. 12 Yıldan bu yana hizmet veren firmamız, bugüne kadar yüzbinlerce PUBG Mobile oyuncusuna hizmet vermiştir. Sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız!Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »