BursaGB
SEPETİM
Bu alışverişte toplam 23.00 ₺ indirim uygulandı.

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Alışveriş'e devam edin.

Hediye Olarak Gönder

Ödeme işlemi sonrası belirttiğiniz e-posta adresine hediye olarak gönderilecektir.

İndirim Kodu Kullan

Kupon kodu ödeme sayfasında aktif olacaktır.

PUBG Mobile 20.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

17.07.2021 16:17:01

Son zamanların en popüler oyunu olan PUBG Mobile’da, Traverse teması, oyun içi etkinlikleri ile oldukça eğlenceli geçen 19.sezona veda vakti yaklaşıyor. Yeni sezona kalan süre kısaldıkça oyun severlerin yeni sezonla ilgili olan merakları da katbekat artıyor. 19.sezon sona ermeye doğru ilerlerken doğal olarak Royale Pass 19’un da sonu gitgide yaklaşıyor.


PUBG Mobile severler 19.sezon henüz bitmeden 20.sezonun ne zaman geleceğine, temanın ne olacağına ve Royale Pass 20 ödüllerinin neler olacağı hakkında araştırmalarını yapmaya başladı. Her sezonu ile oyun severleri etkilemeyi başaran PUBG Mobile, 20.sezonu ile birlikte çıtayı daha da yukarı çekecek gibi gözüküyor. Şimdi herkesin merakla beklediği soru olan PUBG Mobile 20.sezon ne zaman başlıyor sorusunun cevabını sizler için vereceğiz. 


Peki PUBG Mobile 20.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Üstte de sizlerle paylaştığımız gibi 19.sezon Traverse teması oyun severleri fazlasıyla etkilemiş ve heyecan dolu bir süreç yaşatmıştı. 19.sezonun bitmesine az bir süre kala oyun severler, yeni sezon gelmeden mevcut sezonun keyfini çıkarmaya devam ediyor. PUBG Mobile 20.sezon tarihini merak edenler için lafı fazla uzatmadan tarihi söyleyelim. PUBG Mobile 20.sezon 12 Temmuz 2021 tarihinde oyun severler ile buluşacak. Yine aynı tarihte Royale Pass 20 oyun severlere sunulacaktır. 


PUBG Mobile Yeni Sezonda UC’de Avantajlı Fiyatlar BursaGB’de !


PUBG Mobile 19.sezonunda oyun severlere avantajlı fiyatlar ile UC satın alma imkanı sunan BursaGB, 20.sezonda da bu durumu devam ettirmeye hazırlanıyor. Uygun fiyatlar ile UC satın alarak kostümlere ve silah skinlerine sahip olabilirsiniz. Mobil oyun platformunun gözde oyunlarından biri olan PUBG Mobile ürünlerinde gerek avantajlı fiyat gerekse hızlı teslimat sunan BursaGB, en çok tercih edilen e-pin sitesi olmanın haklı gururunu yaşıyor. Siz de PUBG Mobile 20.sezonunda silah skini ve kostüm sahibi olmak istiyorsanız el yakmayan fiyatlar ile BursaGB üzerinden PUBG Mobile UC satın almanın keyfini çıkarabilirsiniz.


Şifrelenmiş Veriler İle
Güvenli Alışveriş
Otomatik Teslimat
7/24 Müşteri Hizmetleri
Sürekli Müşteri Memnuniyeti
Mağaza Hizmeti İle
Güvenli Eticaret
Uygun Fiyat
Kaliteli Hizmet