Haberler
Rock of Ages 2 Geliyor

Rock of Ages 2 Geliyor

Uygun Fiyatlı Xbox Live Gold Üyelik Satın Al Heyecanı Yaşa
4.06.2016 15:44:31

Rock of Ages ‘ten süper haberlerimiz var. Eğlenceli fizikleri, kaliteli fizik tabanlı yapısı ve başarılı grafikleriyle oyun severler tarafından çok tercih edilen Rock of Ages ‘in  ikinci oyunu duyuruldu. 


ACE Team tarafından yapılan duyuruda Oyunun Unreal Engine 4 motoru ile geliştirildiği, VR teknolojisinin kullanıldığı gerçekçi fiziklerin yanında oyunun aynı zamanda co-op ve çoklu oyuncu desteğine de sahip olacağı belirtildi.


Büyük bir merakla Rock of  Ages 2 Ne Zaman Çıkacak diye soruyorsanız hemen cevaplayalım. Rock of  Ages 2 2016 sonbaharında PC,  PlayStation 4 ve Xbox One Platformları için çıkışını gerçekleştirmiş olacak.  Aşağıdan oyunun tanıtım fragmanını izleyebilirsiniz.Rock of  Ages 2 çıkışından önce Play Station ve Xbox One platformları için çok uygun fiyatlı kodlarınızı şimdiden Ön Sipariş tadında satın alarak gelecek fiyat dalgalanmalarından etkilenmeden oyuna sahip olabilirsiniz.


Ayrıca satın alımınızla birlikte hesabınıza yükleyeceğimiz 10 larca Kumpara puanda oyun keyfinizi iki katına çıkaracak Onlar önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir veya dilerseniz Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp süper ürünlerden birine sahip olabilirsiniz. 


Playstation Platformu İçin ➤  Play Station Network Card Satın Al

Xbox Platformu İçin ➤  Xbox Live Gold Üyelik Satın Al
Etiketler: Rock of Ages 2 Geliyor,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »