Haberler
Rocket League, Xbox One Sürümü Çıktı

Rocket League, Xbox One Sürümü Çıktı

Rocket League PC ve PlayStation 4 ten sonra Xbox One Sürümü ile gündemde.
17.02.2016 14:28:20

Psyonix tarafından geliştirilen ve Steam üzerinden yayınlanan popüler oyun Rocket League , PC ve PlayStation 4'ün ardından bu başarısını Xbox One Konsolu ‘nda da yakalamak istiyordu.  Bu amaçla yapılan yoğun çalışmalar neticesinde nihayet Rocket League  ‘in  Xbox One için de geldiği bizzat oyunun resmi sayfasından yayınlandı.


 

  
Destruction Derby ve futbol temalarını tek oyun içerisinde sunan ve kısa sürede milyonlarca oyuncu kitlesine  ulaşan, 2015 yılında PC ve PlayStation 4 için yayınlanan oyunun Xbox One Sürümü de artık oynanılabilir durumda. Bulundurduğu Supersonic Fury, Revenge of the Battle-Cars ve Chaos Run DLC paketleri ile birlikte Xbox One fiyat etiketi ise 19.99 dolar.
  Ayrıca Rocket League Xbox One Sürümü ‘nde Xbox'a özel markalar da içerik olarak yer alacak.Rocket League Xbox One Sürümü heyecanını başka bir web sitesinde göremeyeceğiniz çok cazip BursaGB fiyatlarıyla yaşayabilirsiniz.  Dahası BursaGB den satın alacağınız Steam Kod sonrasında üyelik hesabınıza anında Kumpara puan yüklenecektir. Kumpara puanlarınızı biriktirip BursaGB üzerinden birbirinden değerli hediye çekilişlerine katılabileğiniz gibi BursaGB üzerindeki yüzlerce oyundan dilediğinizi başka bir ücret ödemeksizin Kumpara puanlarınızı kullanarakta alabilirsiniz.

 

Cazip Fiyatlarla Rocket League Global Steam CD Key Satın Al >>

Cazip Fiyatlarla Rocket League Steam Gift Satın Al >>

Cazip Fiyatlarla Steam Cüzdan Kodu Satın Al >>
Etiketler: Rocket League Xbox One, Rocket League satın al,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »